ZYTH MOKSA PIĘCIOLETNIA CYGARO 18 MM 1 SZTUKA

5,50
Zobacz podobne:
ZYTH MOKSA PIĘCIOLETNIA CYGARO 18 MM 10 SZTUK
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

ZYTH MOKSA PIĘCIOLETNIA CYGARO 18 MM 1 SZTUKA

Moksa w cygarze do moksoterapii marki ZYTH. Cygaro ma średnicę 18 mm i 20 cm długości. W cygarze znajduje się moksa pięcioletnia (dojrzewająca pięć lat), dymna - wydzielająca intensywny dym i zapach, która była dodatkowo selekcjonowana.

Moksa w formie cygara jest praktyczna i łatwa w użyciu, a jej długość sprawia, że w trakcie zabiegu może być utrzymana w dłoni. Moksa pięcioletnia w cygarze wydziela podczas spalania delikatny dym i kojący zapach.

Moksa selekcjonowana

Moksa selekcjonowana wytwarzana jest wyłącznie ze starannie wybranych składników najwyższej jakości, dzięki czemu jej równo się spala, a jej dym nie jest tak drażniący.

Jak stosować moksę w cygarze?

Palącą się moksę umieszcza się w odległości kilku-kilkunastu centymetrów od wybranego punktu akupunkturowego. Moksa w cygarze może być używana bezpośrednio bez potrzeby stosowania specjalnych akcesoriów do moksoterapii. W termopunkturze z wykorzystaniem moksy w cygarze zaleca się użyć odpowiednio dobrany wygaszacz.

Moksoterapia, nazywana także termopunkturą, to zabieg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej polegający na ogrzewaniu punktów akupunkturowych przy pomocy palącej się moksy. Ogrzewanie punktów w określony sposób ma za zadanie stymulowanie przepływu energii życiowej Qi w meridianach: odblokowywanie jej zastojów, rozpraszania nadmiarów lub harmonizowanie zaburzeń. Moksoterapia bywa stosowana jako uzupełnienie akupunktury, ale z powodzeniem może być stosowana także oddzielnie.

Specyfikacja:

  • Rodzaj: dymna, selekcjonowana
  • Dojrzewanie: pięć lat
  • Ilość w opak.: 1 szt.
  • Forma: cygaro
  • Średnica: 18 mm
  • Długość: 20 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij