ZESTAW DO OGRZEWANIA BANIEK

100,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Czym jest zestaw do ogrzewania baniek
Stawianie baniek ogniowych wymaga łatwego i poręcznego ich ogrzewania. Zestaw do ogrzewania baniek  jest tak skonstruowany tak aby w bezpieczny sposób wykonać terapię zachowując pewność jej skuteczności.

Jak stosować zestaw
Wykorzystanie zestawu polega na umieszczeniu wacika wewnątrz koszyczka ogrzewacza, namoczeniu go w spirytusie i zapalenia. Przy pomocy zapalonego wacika ogrzewamy wnętrze szklanej bańki tuż przed położeniem na skórze. W szklanej buteleczce przechowujemy spirytus chroniąc przed parowaniem i zapaleniem.

Dla kogo jest przeznaczony zestaw do baniek
Zestaw jest dedykowany dla terapeutów stosujących naturalne metody leczenia a także dla domowego użytku przez osoby stosujące tę starożytną metodę leczenia.
Przyrzą znajdzie również zastosowanie w gabinetach masażu czy spa gdzie priorytetem jest wysoka jakość obsługi i szeroki zakres usług.


Czyszczenie
Polega na wyciągnięciu przy użyciu dołączonej pęsety spalonego wacika i umieszczenia nowego. Szklaną buteleczkę i pęsetę myjemy w domowych sposobach

Cechy charakterystyczne
Ogrzewacz złożony jest z wygodnej rękojeści, metalowego trzonu zakończonego koszyczkaiem na wacik. 
- Długość pgrzewacza 24cm
- Waga ogrzewacza 17g
Szklana buteleczka ze szklaną zatyczką
- Pojemność 250ml
- Waga 300g
Metalowa pęseta
- Długość 17cm
- Waga 22g
Woreczek z wymiennymi wacikami 6szt.
- Waga 8g
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij