ZAWIESZKA SZKIELET KOŚCIOTRUP

19,99
Zobacz podobne:
BRELOK KRĘGOSŁUP Z MIEDNICĄ
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Brelok zawieszka szkielet / kościotrupek. 
Zabawny gadżet w kształcie kościotrupa idealny do powieszenia np. w samochodzie, czy przy kluczach.

- Co mówi kościotrup do swojego kolegi kiedy jest na niego rozzłoszczony?
- Bo ci porachuję wszystkie kości!


Minifigurka Kościotrupa doda otuchy nawet w najcięższej przeprawie po zmroku. Za pomocą sznureczka, brelok można przyczepić do kluczy, plecaka lub torby. Od ludzi aż po kościotrupy- każdy z nas potrzebuje przerwy. W szalonym pędzie współczesnego świata potrzebny Ci będzie nasz brelok szkielet. Ten niebanalny wisiorek to przewrotny komentarz na stan ducha każdego z nas. Ze względu na swoje kunsztowne i drobiazgowe wykonanie, może stanowić wyjątkową dekorację, która na pewno zwróci na siebie uwagę - zawieś go przy lusterku w aucie, a cały lewy pas będzie Twój :) 
Brelok szkielet w zabawny oraz wyraźny sposób będzie w stanie pokazać, że wszyscy mamy prawo do odpoczynku - bez względu na płeć czy… ilość skóry. A więc nie czekaj - przypnij kościotrupa do kluczy, usiądź na krześle i pozwól sobie odsapnąć. 
  • Wymiary : 20cm x 4.5 cm
  •  Materiał: guma i tworzywo synteyczne
  • Sznurek w kolorze czarnym
  • Kolor: mlecznobiały
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij