Y02 ZYTH IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT 125 MM 100 SZT

26,90
Zobacz podobne:
EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.22X40Y01 ZYTH IGŁY DO AKUPUNKTURY STALOWY UCHWYT 100szEAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.30X50MMEAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.25X40MM
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

ZYTH Y02 IGŁY DO AKUPUNKTURY STALOWY UCHWYT 100 SZTUK

Igły do akupunktury marki ZYTH wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali, posiadają posiadają stalowy uchwyt typu koreańskiego - bez pętelki. Igły pakowane są po 10 igieł w blistrze bez prowadnicy. W opakowaniu znajduje się łącznie 100 igieł.

Igły ze stalowy uchwytem

Igły ze stalowymi uchwytami typu koreańskiego to klasyczne i najpowszechniej stosowane w akupunkturze igły, które dobrze sprawdzają się we wszystkich rodzajach zabiegów.

Jak stosować igły do akupunktury?

Igły akupunkturowe służą do nakłuwania wybranych punktów akupunkturowych rozmieszczonych wzdłuż meridian (linii energetycznych). Stymulacja punktów akupunkturowych ma na celu uregulowanie przepływu energii Qi, przywrócenie jej równowagi w organizmie i powrót do zdrowia. Głębokość nakłucia zależy od danego punktu akupunkturowego, ale zazwyczaj igła powinna tkwić tuż pod powierzchnią skóry.

Pakowanie i prowadnica

  • Prowadnica: igły bez prowadnicy
  • Pakowanie: igły pakowane są po 10 szt. w komorze blistra
  • Opakowanie: 100 szt. igieł do akupunktury w opakowaniu

Wymiary(średnica x długość):

  • 0,40 x 125 mm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij