WAŁEK DO MASAŻU PIANKOWY ROLLER 15 x 5 CM CZARNY

19,90
Zobacz podobne:
DUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNO-CZERWONYDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNO-RÓŻOWYDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNY IIDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM NIEBIESKI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

WAŁEK DO MASAŻU PIANKOWY ROLLER 15 x 5 CM CZARNY

Prosty i niezwykle użyteczny przyrząd do automasażu umożliwiający samodzielne rozmasowanie poszczególnych obszarów naszego ciała i poprawę odżywienia tkanek. Znajdujący coraz szersze zastosowanie, jest powszechnie wykorzystywany w rehabilitacji ortopedycznej i w sporcie. 

Jak działa wałek do rolowania?

Efekty masażu wałkiem są doceniane przez profesjonalnych trenerów, fizjoterapeutów, sportowców. Rolowanie przy wykorzystaniu wałka swoją popularność zawdzięcza łatwości wykorzystania samodzielnie w domu, jest idealnym uzupełnieniem procesu rehabilitacyjnego bądź treningowego jak i łatwym sposobem na zmniejszenie napięcia mięśni, poprawy odżywienia tkanek i redukcji bólu i stresu.

Stosowanie wałka piankowego wspomaga proces regeneracji i zapobiega kontuzjom. Już przy jednorazowym użyciu możemy poczuć ulgę, relaksację mięśni, zmniejszenie napięcia oraz zwiększenie mobilności w ciele. 

Jakie jest zastosowanie?

  • Wałek do masażu znajdzie zastosowanie w:
  • Masażu mięśniowo-powięziowym po treningu,
  • Przygotowaniu mięśni, więzadeł i ścięgien przed stretchingiem,
  • W zmniejszeniu napięcia mięśni w przebiegu bocznego przyparcia rzepki, kolana skoczka, kolana kinomana, zapalnia stożka rotatorów, łokcia tenisisty/golfisty,
  • Zmniejszeniu napięcia mięśni karku i kręgosłupa w przebiegu przewlekłego stresu,
  • Rozluźnieniu i regeneracji mięśni: łydek, ud, pośladków, pleców, ramion, karku, 
  • Odżywieniu i nawodnieniu tkanek,
  • Zwiększeniu elastyczności i mobilności tkanek. 

Dla kogo jest wałek piankowy?

Rekomendowany dla osób ze średnim napięciem mięśniowym, które rozpoczynają swoją przygodę z rolowaniem lub dla osób które regularnie rolują się na średniej twardości wałkach. Sprawdzi się zarówno wśród sportowców, osób uprawiających rekreacyjnie sport, w przebiegu rehabilitacji pourazowej/pooperacyjnej a także u osób z bólami przeciążeniowymi. Łatwość używania wałka i duże  efekty jego stosowania powodują że jest polecany przez specjalistów do użytku domowego dla każdego. 

Użytkowanie/Czyszczenie:

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów, a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy:

  • Waga: 10 g
  • Wymiary: 15 x 5 cm 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij