Wałek do masażu

BLACKROLL SLIM WAŁEK DO MASAŻU CZARNY
BLACKROLL SLIM WAŁEK DO MASAŻU CZARNY119,98BLACKROLL SLIM WAŁEK DO MASAŻU CZARNYBLACKROLL SLIM WAŁEK DO MASAŻU CZARNY

Roller do masażu BLACKROLL SLIM

New
ZESTAW DO MASAŻU ROLLER CZARNY/SZARY 32CM
ZESTAW DO MASAŻU ROLLER CZARNY/SZARY 32CM59,90ZESTAW DO MASAŻU ROLLER CZARNY/SZARY 32CMZESTAW DO MASAŻU ROLLER CZARNY/SZARY 32CM
Przyrząd, który sprawił, że automasaż stał się tak popularny to wałek do rolowania nazywany również mianem roler.
Założenie pierwszych producentów przyrządów do masażu takich jak wałek do automasażu było proste – musi to być lekkie, wytrzymałe, owalne I możliwie w jak największej ilości rozmiarów.
 

Wałki do rolowania w atrakcyjnej cenie


Wałki do masażu możemy podzielić ze względu na rozmiar (długość, szerokość), kształt (gładkie, karbowane) oraz twardość. Możemy wyróżnić 3 stopnie twardości: mała, średnia oraz duża. I tu pojawia się pytanie – jaki roler mam wybrać?

To zależy. Przede wszystkim jeżeli jest to nasz pierwszy kontakt z rolowaniem zalecamy wybrać wałek do masażu o małej I średniej twardości: BlackRoll Med oraz BlackRoll Standard. Dla osób znających metodę polecamy wałek średni I twardy: BlackRoll Groove Pro oraz BlackRoll Pro. Roler dłuższy I większy do dużych partii mięśniowych (BlackRoll Standard, BlackRoll Groove Pro, BlackRoll Med) czy mały do twarzy, dłoni czy stóp (BlackRoll Micro, BlackRoll Mini). Dla osób cięższych proponujemy twardsze wałki do rolowania, dla szczuplejszych o średniej twardości. Niski próg bólu spowoduje, że wybierzemy wałek do masażu miękki i gładki,a osoby wytrenowane oraz o wysokim progu bólu preferują wałek twardszy i np. karbowany. 

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl ma w swojej ofercie wszystkie najpopularniejsze modele wałków do masażu dostępne na rynku!

Może zainteresować Cię także piłka do masażu.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij