Wałek do akupresury

Aplikatory wieloigłowe Wałki są wyjątkowe w rodzinie produktów firmy Lyapko z wielu względów.

Po pierwsze każdy z wałków do akupresury jest ruchomy! Umieszczony na funkcjonalnej drewnianej rączce aplikator wieloigłowy może objąć swoim działaniem duża i nierówną powierzchnię ciała. Każda z osób używająca wałka do akupresury sama decyduje o tempie oraz sile docisku tak, aby odczucia i efekty były jak najlepsze.

Po drugie w odpowiedzi na potrzeby i bóle w obrębie głowy i twarzy stworzono Aplikator Wieloigłowy Wałek do twarzy 3,5 mm. Dzięki temu wszystkie osoby cierpiące na: ból zębów, paradontozę, ból po zabiegach ortodontycznych, migreny, bezsenność, neuralgie nerwu twarzowego, neuralgie nerwu trójdzielnego, problemy dermatologiczne w obrębie skóry głowy, łysienie - mogą mieć prosty i łatwy w obsłudze wałek akupunkturowy do radzenia sobie z własnymi problemami!

Aplikator wieloigłowy Wałek Duży sprawdza się doskonale przy aktywnym przekrwieniu dużych i nierównych części ciała, u osób aktywnych fizycznie chcących szybkiego i skutecznego rozluźnienia przeciążonych partii mięśniowych. Z racji ruchomego wałka ten aplikator wieloigłowy Lyapko znajdzie zastosowanie w prawie każdej jednostce chorobowej.

Może zainteresować Cię także mata do akupresury.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij