VOUCHER NA MASAŻ STÓP 30MIN

VOUCHER NA MASAŻ STÓP 30MIN
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Pozostałe
110,00
Zobacz podobne:
VOUCHER NA AUTORSKI MASAŻ RELAKSACYJNY 60 MINUTVOUCHER NA DOWOLNY RYTUAŁ STREFY ODPRĘŻENIA 90 MINVOUCHER NA MASAŻ KOBIDO
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Voucher w formie elektronicznej zostanie wysłany po opłaceniu na emaila podanego podczas realizacji zamówienia. Przy zakupie vouchera należy w opcji dostawy wybrać bezpłatną formę "wysyłka e-vouchera na email"

Idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby będzie sprawienie jej chwili relaksu i odprężenia. Voucher na masaż stóp będzie miłym prezentem dla każdej osoby która potrzebuje odpoczynku i rozluźnienia. Voucher na masaż stóp warto połączyć z innym zabiegiem relaksacyjnym jak autorski masaż relaksacyjny lub rytuał relaksacyjny. 

Voucher na masaż jest do zrealizowania w gabinecie Fizjoterapii i Masażu FizjoDuet na ul. Potrzebna 26 na Warszawskich Włochach. Możliwość umówienia się na masaż pod telefonem 792 246 783 lub poprzez aplikację booksy

Czas ważności vouchera: 2 miesiące (od 27.12.2020 do 27.02.2021)


Techniki masażu stóp są znane już od czasów starożytnych Chin a ich walory lecznicze i odprężające powodują że nie tracą na popularności. Elementy punktowego ucisku stóp podczas masażu pochodzą od akupresury. Stopa jest miejscem o dużym skupieniu zakończeń nerwowych. Pobudzanie odpowiednich punktów na stopie przez oddziaływanie na zakończenia nerwowe może dać uogólnioną reakcję organizmu m.in. :

-wytwarzanie serotoniny,

-obniżenie ciśnienia krwi,

-poprawę krążenia krwi w narządach wewnętrznych,

-co wspomaga ich pracę oraz aktywuje proces detoksykacji.

Dzięki wplataniu technik refleksoterapii możemy wpływać na odległe rejony naszego ciała. Masaż stóp pozwala także się zrelaksować i pozbyć stresu. Uczucie odprężenia i lekkość stóp oraz poprawa samopoczucia to jedne z wielu efektów masażu stóp.

Jeśli nie masz pomysłu na ciekawy prezent podaruj komuś voucher na masaż stóp w Warszawie. Możesz także go łączyć z dowolnym masażem ze strefy relaksu. W Naszym gabinecie fizjoterapii i masażu znajdziesz:

Masaż stóp relaksacyjny

Dla zmęczonych i ciężkich stóp jest wybawieniem. Stosowane chwyty z masażu klasycznego rozluźniają i poprawiają krążenie ale także głęboko odprężają. Relaksacyjny masaż stóp charakteryzuje się płynnymi ruchami które poprawiają przepływ krwi i limfy przynosząc ulgę przy obrzękach stóp.

Masaż stóp z elementami refleksoterapii 

Techniki refleksoterapii podczas masażu pozwalają na oddziaływanie na odległe rejony ciała ale także intensywnie relaksują. Wykorzystywane są między innymi techniki punktowego ucisku a także elementy masaży klasycznego. Masaż stóp pomaga w zregenerowaniu ciała i umysłu, redukuje stres i podnosi poziom hormonów szczęścia.
Regulamin vouchera:
  1. Voucher można zakupić w gabinecie FizjoDuet lub poprzez drogę elektroniczną w sklepie internetowym www.manusmed.pl 
  2. W mailu z zamówieniem vouchera niezbędne jest podanie imienia i nazwiska osoby obdarowanej.
  3. Płatności za voucher można dokonać gotówką (w gabinecie Fizjoduet), kartą płatniczą, przelewem poprzez serwis dotpay dokonując zakupu na stronie www.manusmed.pl. Voucher podarunkowy wysyłany jest po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty na adres e-mail podany w zamówieniu.
  4. Bon należy wydrukować i samodzielnie wypełnić zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu e-mail. Możliwy jest odbiór osobisty bonu w gabinecie FizjoDuet po     wcześniejszym umówieniu.
  5. Voucher podarunkowy jest imienny, ważny na osobę, która została zgłoszona do jego wykorzystania w zamówieniu e-mail. Zmianę osoby może zaproponować wyłącznie osoba kupująca voucher podarunkowy.
  6. Termin wykorzystania vouchera podarunkowego to 60 dni od 27.12.2020 
  7. Zmiana terminu pojedynczego zabiegu jest możliwa do 24 godzin przed umówioną wizytą osobiście, telefonicznie lub poprzez aplikację booksy       
  8.  W przypadku braku informacji w określonym czasie o zmianie terminu, zabieg uznaje się za wykonany.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij