VOUCHER NA MASAŻ SPORTOWY 60MIN

VOUCHER NA MASAŻ SPORTOWY 60MIN
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Pozostałe
200,00
Zobacz podobne:
VOUCHER NA MASAŻ LECZNICZY 45MINVOUCHER NA MASAŻ LECZNICZY 60MIN
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Voucher w formie elektronicznej zostanie wysłany po opłaceniu na emaila podanego podczas realizacji zamówienia. Przy zakupie vouchera należy w opcji dostawy wybrać bezpłatną formę "wysyłka e-vouchera na email"

Voucher na masaż sportowy to idealny pomysł dla osób aktywnych, które potrzebują regeneracji i rozluźnienia mięśni.

Voucher na masaż jest do zrealizowania w gabinecie Fizjoterapii i Masażu FizjoDuet na ul. Potrzebna 26 na Warszawskich Włochach. Możliwość umówienia się na masaż pod telefonem 792 246 783 lub poprzez aplikację booksy

Czas ważności vouchera: 2 miesiące (od 27.12.2020 do 27.02.2021)

Masaż sportowy jest intensywnym masażem wykorzystującym chwyty masażu tkanek głębokich, terapii narzędziowej czy masażu klasycznego. Ma szczególne  zastosowanie w okresie potreningowym i między treningowym -  w celu regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku oraz przygotowaniu do kolejnych treningów. Masaż sportowy może pomóc w przeciwdziałaniu kontuzjom, jednocześnie dając ulgę stawom.

Wskazany zarówno dla osób uprawiających sport rekreacyjnie jak i wyczynowo. Skuteczna forma odnowy biologicznej u osób trenujących sporty wytrzymałościowe - biegi długodystansowe, jazdę na rowerze , pływanie, gry zespołowe ale także sporty sporty siłowe, crossfit, fitness.

Uprawianie sportu poza samym treningiem wymaga dodatkowej uwagi by treningi przebiegały w bezpieczny sposób. Przykładowo, osoby biegające jeżeli nie zapewnią sobie odpowiedniego obuwia do biegania mogą doprowadzić do częstego zespołu nazywanego shin splints polegającym na bolesności okolicy piszczeli i łydki, będącym wynikiem przeciążenia w trakcie biegania. Tego rodzaju dolegliwości oczywiście możemy zapobiegać poprzez skorzystanie z masażu tkanek głębokich. Masaż sportowy jest z jest jedną z form profilaktyki takich zespołów przeciążeniowych

Do masażu sportowego przygotowujemy się w wygodny i komfortowy strój. Warto na pierwszej wizycie omówić z terapeutą plan treningowy i ustalić kiedy i w jakich odstępach korzystać z tej formy terapii aby zoptymalizować efekty zabiegu.

Regulamin vouchera:
  1. Voucher można zakupić w gabinecie FizjoDuet lub poprzez drogę elektroniczną w sklepie internetowym www.manusmed.pl 
  2. W mailu z zamówieniem vouchera niezbędne jest podanie imienia i nazwiska osoby obdarowanej.
  3. Płatności za voucher można dokonać gotówką (w gabinecie Fizjoduet), kartą płatniczą, przelewem poprzez serwis dotpay dokonując zakupu na stronie www.manusmed.pl. Voucher podarunkowy wysyłany jest po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty na adres e-mail podany w zamówieniu.
  4. Bon należy wydrukować i samodzielnie wypełnić zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu e-mail. Możliwy jest odbiór osobisty bonu w gabinecie FizjoDuet po     wcześniejszym umówieniu.
  5. Voucher podarunkowy jest imienny, ważny na osobę, która została zgłoszona do jego wykorzystania w zamówieniu e-mail. Zmianę osoby może zaproponować wyłącznie osoba kupująca voucher podarunkowy.
  6. Termin wykorzystania vouchera podarunkowego to 60 dni od 27.12.2020 
  7. Zmiana terminu pojedynczego zabiegu jest możliwa do 24 godzin przed     umówioną wizytą osobiście, telefonicznie lub poprzez aplikację booksy  
  8. W przypadku braku informacji w określonym czasie o zmianie terminu, zabieg uznaje się za wykonany. 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij