VOUCHER NA DOWOLNY RYTUAŁ STREFY ODPRĘŻENIA 90 MIN

270,00
Zobacz podobne:
VOUCHER NA AUTORSKI MASAŻ RELAKSACYJNY 60 MINUT
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Voucher na dowolny rytuał relaksacyjny, który przeniesie obdarowaną osobę w niezwykłą strefę odprężenia i rozluźnienia. Każdy z relaksacyjnych rytuałów jest wykonywany w specjalnym pokoju relaksacyjnym z podgrzewanym łóżkiem, blaskiem świec, odprężającą muzyką i szumem strumyka.  
 W ramach vouchera do wyboru jest dowolny z rytuałów relaksacyjnych:
  • rytuał “czekoladowy zawrót głowy” 
  • rytuał “stygnącej lawy”
  • rytuał masażu świecą
  • rytuał “miodem płynący”
  • rytuał “bambusowy cho”
Voucher na masaż jest do zrealizowania w gabinecie Fizjoterapii i Masażu FizjoDuet na ul. Potrzebna 26 na Warszawskich Włochach. Możliwość umówienia się na masaż pod telefonem 792 246 783 lub poprzez aplikację booksy

Czas ważności vouchera: 2 miesiące (od 27.12.2020 do 27.02.2020)

Rytuał Czekoladowy zawrót głowy 

Zabieg odżywczo – relaksujący składający się z peelingu całego ciała oraz odprężającego masażu gorącą czekoladą. Użycie czekolady podczas masażu sprawia, że zabieg staje się niezwykłym rytuałem dla zmysłów. Zawarte w czekoladzie substancje poprawiają kondycję skóry i pobudzają krążenie. Czekoladowy masaż powoduje, że skóra  staje się aksamitnie miękka, gładka i odżywiona. Peeling i masaż czekoladą poprawia krążenie,rewitalizuje i ujędrnia skórę.

Rytuał czekoladowy zawrót głowy składa się z 3 części:

1.Peeling całego ciała lub części, który złuszcza naskórek.

2.Masaż czekoladą całego ciała

3. Pozostawienie czekolady na skórze i owinięcie ciała. 

 

Masaż gorącymi kamieniami – Rytuał stygnącej lawy 

Masaż rozgrzanymi kamieniami wprost z wysp Bali połączony z atmosferą muzyki, aromatycznego zapachu olejków przenosi nas do rajskiego miejsca pełnego spokoju, relaksu i odprężenia.  Podczas tego masażu relaksacyjnego  wykonywane są ruchy głaskania, rozcierania, ucisków podgrzanymi kamieniami, które oddając ciepło dają efekt jeszcze większego rozluźnienia ciała. Kamienie pochodzenia wulkanicznego w kontakcie z ciałem przekazują swoją energię i ciepło.

Masaż gorącymi kamieniami łączy techniki masażu klasycznego z wykorzystaniem ciepłych i aromatycznych olejków. Gorące kamienie podczas masażu pozwalają w pełni rozluźnić spięte mięśnie głęboko relaksując ciało. Masaż gorącymi kamieniami jest idealnym zabiegiem na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia. Dodatkowo podczas masażu ciepłe kamienie są układane na częściach ciała, które aktualnie nie są masowane. Ciepło które oddają kamienie potęguje przyjemność i rozluźnienie ciała podczas masażu.


Masaż miodem – Rytuał miodem płynący 

Masaż miodem jest zaskakującym rytuałem który wprowadza w relaksacyjny nastrój. Zabieg z miodem w roli głównej łączą w sobie cechy relaksacyjne i wyszczuplające sylwetkę. Masaż ciepłym płynącym miodem odpręża i uspokaja zmniejszając napięcie układu nerwowego, napięcie mięśni. Z drugiej strony masaż miodem pobudza krążenie w tkankach i skórze a także ją odmładza oraz odżywia. Efekt ten prowadzi do  pobudzenia metabolizmu w tkankach, ujędrnienia ciała i jego wyszczuplenia.

Słodycz miodu i jego ciepło przyjemnie okala ciało podczas masażu przynosząc uczucie pełnego odprężenia. Specjalnie podgrzany miód rozprowadzany jest po ciele miękkimi  płynnymi masującymi ruchami rąk i przedramion. Pierwsza część masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem miodu pozwala uspokoić zmysły i rozluźnić ciało. 

 

Masaż bambusami – Rytuał bambusowy cho 

Rytuał bambusowy cho jest masażem relaksacyjnym wykonywanym bambusowymi pałeczkami o różnej wielkości. Bambus w kulturze orientalnej jest uważany za symbol odporności i siły charakteru. Ta niezwykła roślina zawiera w swoim pędzie makroskładniki takie jak krzem – niezbędny katalizator w przyswajaniu minerałów i innych makroskładników oraz wapń – podstawowy budulec kości, chrząstek, tkanki łącznej. Dzięki zawartości tych składników zabieg ma walory lecznicze, dodatkowo masaż bambusami łączy w sobie techniki manualne, masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe. Intensywność i moc masażu jest dostosowana do preferencji klienta.

Uczucie rolowania dzięki użyciu bambusowych pałeczek do masażu daje przyjemne rozluźnienie dla spiętych mięśni. Masaż bambusem wspomaga proces regeneracji mięśni, poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęki, zmniejsza uczucie stresu, przynosi ulgę oraz dobre samopoczucie.

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij