VIT ICE

Prostym sposobem efektywnego schłodzenia będzie masaż kostką lodu VIT ICE. Specjalnie zaprojektowany zestaw po zalaniu wodą i włożeniu do zamrażarki zamienia się w kostkę lodu do masażu. Rączka zastosowana w VIT ICE zapewnia wygodę oraz łatwość wykonywania masażu lodem. Efekt chłodzący jaki daje masaż kostką lodu przydatny jest w walce z obrzękami pourazowymi i pooperacyjnymi, stanami zapalnymi stawów, opuchlizną a także przy regeneracji potreningowej mięśni i stawów. Stosowanie krioterapii w formie masażu kostką lodu powoduje pobudzenie mikrokrążenia, co za tym idzie redukcję niekorzystnych metabolitów przemiany materii w tkankach, a także mediatorów stanu zapalnego. VIT ICE stosowany jest w profesjonalnych gabinetach fizjoterapii a także w domowym zaciszu w przypadkach takich jak skręcenie stawu skokowego, stany po operacji endoprotezy kolana, rekonstrukcji więzadła krzyżowego, stłuczeniu kolana, złamaniach (po zdjęciu gipsu), powysiłkowych bólach mięśni, stanach zapalnych w obrębie stawów. Łatwość użycia kostki lodu pozwala na samodzielne użycie jej w formie automasażu. 

Terapia lodem może być także stosowana przy zapaleniu rozcięgna podeszwowego w przebiegu ostrogi piętowej. Działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne masażu kostką lodu powoduje, że jest chętnie używany w przebiegu rehabilitacji oraz łączy się go z innymi formami terapii np. z aplikatorem wieloigłowym Lyapko, Wałkiem Lyapko, bańką chińską. 
Masaż kostką lodu wspomaga odnowę biologiczną a także poprawia kondycję skóry walcząc i redukując widoczność cellulitu.
W Sklepie rehabilitacyjnym Manusmed.pl dostępne są oryginalne produkty VIT ICE do masażu kostką lodu.Sortuj produkty wg
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij