TYNOR J-14 ORTEZA STAWU BARKOWEGO UNIWERSALNA

102,50
Zobacz podobne:
TYNOR J-14  ORTEZA STAWU BARKOWEGO ROZM. SPECJALNY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR J-14 ORTEZA STAWU BARKOWEGO UNIWERSALNA

Zadaniem tego modelu neoprenowego stabilizatora barku jest wsparcie stawu barkowego przy różnego rodzaju schorzeniach oraz urazach, dzięki jego odciążeniu i stabilizacji
. Jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, może być stosowany zarówno na lewe, jak i prawe ramię.

Zalecenia do stosowania stabilizatora

Stabilizator ma szerokie zastosowanie. Fizjoterapeuci zalecają jego noszenie podczas rehabilitacji po urazach takich jak m.in. zwichnięcie barku czy złamanie szyjki kości ramieniowej. Pomaga także pacjentom w łagodnej niestabilności oraz zapaleniu stawów. Tego typu stabilizatory są stosowane również u pacjentów po interwencjach lekarskich w celu zabezpieczenia miejsca po zabiegu.

Właściwości stabilizatora

Odciążenie barku:

Stabilizator pozwala na podniesienie głowy kości ramieniowej oraz zmniejszenie siły rozciągającej w przestrzeni barkowej. Dodatkowo unieruchamia ramie w pozycji sprzyjającej rekonwalescencji, co zmniejsza ból pacjenta oraz zabezpiecza go przed dalszymi uszkodzeniami.

Przyspieszenie gojenia :

Po założeniu stabilizatora pianka neoprenowa wytwarza terapeutyczne ciepło w okolicy barku. Poprawia ono krążenie krwi, co przyspiesza gojenie uszkodzeń spowodowanych urazem. Dzięki temu szybciej ustępują także obrzęki i stan zapalny oraz zmniejszają się dolegliwości bólowe pacjenta.

Stabilizator został zaprojektowany tak, aby jego zakładanie i ściąganie było w pełni komfortowe. Można go całkowicie rozłożyć, umieścić we właściwym miejscu na ciele pacjenta, a następnie odpowiednio dopasować jego obwody i zapiąć na wygodny, mocny rzep. Stabilizator jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą, nie zsuwa się ani nie roluje, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Rozmiar:UNIWERSALNY
66 - 91,4 cm


SZEROKOŚĆ RĘKWA 24 CM

Mierzymy obód klatki piersiowej pod ramionami. 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij