TYNOR I-91 PODUSZKA ŁĘDŹWIOWA PODPÓRKA POD PLECY

142,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR I-91 PODUSZKA ŁĘDŹWIOWA PODPÓRKA POD PLECY

Poduszka lędźwiowa marki Tynor została stworzona z myślą o osobach cierpiących na bóle w dolnych partiach kręgosłupa. Pomaga wypracować nawyk odpowiedniej postawy ciała, co w rezultacie zmniejsza napięcia statyczne podczas siedzenia i niweluje dolegliwości bólowe. Najlepiej sprawdza się u osób wykonujących pracę biurową, które siedzą przez większą część dnia. Przynosi ulgę także kierowcom.

Kiedy warto sięgnąć po poduszkę lędźwiową marki Tynor?

Ból kręgosłupa często pojawia się u pracowników biurowych oraz u kierowców. Podczas długotrwałego siedzenia mięśnie są w stanie ciągłego napięcia. Powoduje to ucisk na naczynia krwionośne i nerwy oraz zmniejsza przepływ krwi. Codzienne wielogodzinne siedzenie powoduję duże obciążenie mięśni stabilizujących kręgosłup, mięśni barków i rąk, opartych o kierownicę czy klawiaturę komputera. Często przeciążane są także mięśnie karku, które utrzymują głowę. Poduszka podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa i odciąża go podczas siedzenia. Dzięki niej układa się on w naturalnej pozycji, co powoduje rozluźnienie mięśni i ustąpienie dolegliwości bólowych. Regularne korzystanie z niej dobrze wpływa na naszą postawę, pozwalając wypracować pozytywne nawyki. Często nieodpowiednia pozycja, jaką przyjmujemy podczas pracy, jest bowiem powodem, z którego odczuwamy ból w lędźwiowym odcinku kręgosłupa.

Właściwości produktu:

  • Wsparcie kręgosłupa
Odpowiednio wyprofilowana poduszka lędźwiowa wymusza ergonomiczną pozycję ciała podczas długotrwałego siedzenia. Pozwala to odciążyć i wzmocnić dolną cześć kręgosłupa. Dzięki temu u pacjentów cierpiących z powodu rwy kulszowej, dyskopatii czy innych problemów z kręgosłupem zmniejszają się dolegliwości bólowe. Poduszka działa także profilaktycznie, zapobiegając powstawaniu różnego rodzaju zmian zwyrodnieniowych w tym odcinku kręgosłupa, które z czasem mogą pojawić się u osób prowadzących siedzący tryb życia.
  • Wygoda użytkowania
Osoby spędzające przy biurku, czy za kierownicą samochodu przynajmniej 8 godzin dziennie szybko przekonają się, że dzięki poduszce lędźwiowej marki Tynor mogą przyjąć wygodniejszą pozycję. Jej stosowanie pozwala zmniejszyć napięcie mięśni podtrzymujących kręgosłup. Ich rozluźnienie znacznie podnosi komfort pracy przy komputerze czy w samochodzie. Jej zaletą jest także to, że z łatwością można ją przenosić i używać wszędzie. To szczególnie ważne dla osób, które często pracują poza biurem lub jeżdżą różnymi samochodami.
  • Wysoka trwałość
Poduszka wykonana jest z elastycznej pianki poliuretanowej, bardzo długo zachowującej swoje właściwości. Tkanina, którą została pokryta, jest bardzo wytrzymała. Z tyłu znajduje się mocna gumka, utrzymująca produkt w odpowiednim miejscu na krześle lub fotelu. Jest bardzo elastyczna, a po naprężeniu szybko wraca do pierwotnego kształtu.
  • Łatwość czyszczenia
W razie potrzeby poduszkę można uprać ręcznie w letniej wodzie. Nie należy do tego używać mocnych detergentów. Po zakończeniu czyszczenia należy wysuszyć produkt w zacienionym miejscu. Nie należy prasować żadnej jego części. Przed następnym użyciem poduszka musi być całkowicie sucha.
  • Bezpieczeństwo użytkowania
Poduszka lędźwiowa marki Tynor jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia osób, które z niej korzystają. Potwierdzeniem tego jest certyfikat CE dla wyrobów medycznych klasy I. Produkt spełnia także wymogi Światowej Organizacji Zdrowia określone dla tego rodzaju sprzętu. Jest zgodny również z wytycznymi normy ISO 9001 oraz ISO 13485. 

Specyfikacja: 

  • Kolor dominujący: szary
  • Twardość: średnia
  • Długość: 34 cm
  • Szerokość: 36 cm
  • Wysokość maksymalna: 9 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij