TYNOR I-85 BANDAŻ KOMPRESYJNY PODBRÓDEK SZYJA UNI

47,90
Zobacz podobne:
TYNOR I-85 BANDAŻ KOMPRESYJNY PODBRÓDEK SZYJA SPL
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR I-85 BANDAŻ KOMPRESYJNY NA PODBRÓDEK I SZYJE UNI

Bandaż kompresyjny na szyję i podbródek został stworzony przez markę Tynor z myślą o pacjentach po zabiegach chirurgicznych w obrębie twarzy. Tkanina, z której został wykonany, jest miękka, elastyczna i dobrze przepuszcza powietrze.

Wskazania do stosowania bandażu kompresyjnego na podbródek i szyję

Prezentowany bandaż kompresyjny marki Tynor nadaje się do stosowania u pacjentów, którzy przeszli zabiegi w obrębie twarzy, takie jak np. lifting twarzy lub szyi, wszczepienie implantów twarzy lub podbródka, liposukcja podbródka, czy jego implanty. Często jest wykorzystywany także u osób po operacjach kości policzkowych, czy powiększeniu podbródka. Dzięki kontrolowanemu uciskowi tkanek po zabiegu zapobiega on powstawaniu obrzęków, co pozwala osiągnąć jak najlepszy efekt i przyspiesza powrót pacjenta do pełnej sprawności.

Rozmiar:

  • UNI 50 - 65 cm
  • SPL 65 - 80 cm
Zmierz obwód twarzy w pionie tuż przed uszami w najszerszej części.
Materiał: rayon, spandex.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij