TYNOR I-15 POŃCZOCHY KOMPRESYJNE UCISKOWE 2SZT XXL

89,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR I-15 POŃCZOCHY KOMPRESYJNE UCISKOWE 2 SZT XXL

Pończochy kompresyjne to nieinwazyjny, bezpieczny i łatwo dostępny sposób leczenia żylaków. Nie likwidują ich co prawda, ale znacznie zmniejszają ich negatywny wpływ na organizm, oraz zapobiegają dalszemu rozwojowi.
Pończochy wykonane z elastycznej i mocnej przędzy rozszerzają się ku górze. Należy najpierw umieścić wewnątrz pończochy stopę, a następnie naciągnąć ją na nogę aż do pachwiny. Bardzo ważne jest wyrównanie produktu. Nie może się rolować ani zwijać. Mogłoby to bowiem spowodować nadmierny ucisk w niektórych miejscach i zaburzyć krążenie krwi. W wygładzeniu pończoch mogą nam pomóc gumowe rękawice.

Wskazania do stosowanie pończoch kompresyjnych

Pończochy uciskowe zalecane są przez lekarzy specjalistów głównie osobom, u których zdiagnozowano niewydolność żylną. Często stosowane są także i pacjentów zagrożonych jej powstaniem. Stopniowana kompresja, jaką zapewniają, przynosi bowiem ulgę osobom cierpiącym z powodu obrzęków, uczucia ciężkości i zmęczenia. Wskazaniem do noszenia pończoch uciskowych są także pojawiające się żylaki i pajączki. Powinny z nich korzystać również osoby, które wykonują stojąca lub siedzącą pracę oraz mające genetyczne skłonności do powstawania żylaków. Lekarze doradzają też ich profilaktyczne stosowanie kobietom w ciąży.

ROZMIAR:

  • S       37 - 43 cm
  • M      43 - 49 cm
  • L       49 - 55 cm
  • XL     55 - 61 cm
  • XXL  61 - 67 cm
Zmierzyć obwód uda 15 cm od środka kolana.
Materiał: poliamid, spandex.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij