TYNOR H-11 KOMPRES ŻELOWY CIEPŁO ZIMNO S

44,00
Zobacz podobne:
TYNOR H-11 KOMPRES ŻELOWY CIEPŁO ZIMNO UNI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Kompres Żelowy Do Wielokrotnego Użytku Na Ciepło Oraz Zimno

 Zimne okłady żelowe przynoszą ulgę w wielu różnych dolegliwościach. Można je stosować na różne części ciała. Bardzo ważne jest jednak to, aby korzystać z nich właściwie. Kompres chłodzący marki Tynor z pokrowcem i pasem zapinanym na rzepy jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Nie trzeba go bowiem podtrzymywać. Zapobiega także oparzeniom kriogenicznym.

Właściwości produktu
  • Właściwe stosowanie
Przed planowanym użyciem należy umieścić żel w zamrażarce na co najmniej godzinę. Czas jego schłodzenia zależny jest jednak od temperatury, jaka panuje w zamrażalniku. Zimny kompres można stosować nawet kilka razy dziennie. Nie należy go jednak przykładać do bolącego miejsca jednorazowo na dłużej niż 20 minut. Pokrowiec zabezpiecza skórę przed miejscowymi odmrożeniem i podrażnieniami skóry.
  • Komfort użytkowania
Kompres chłodzący po schłodzeniu w zamrażarce pozostaje elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do ciała i dobrze przylega do bolącego miejsca. Pokrowiec, w którym umieszczony jest woreczek z żelem, wykonany jest z tkaniny przyjemnej w kontakcie ze skórą. Dzięki dwóm napom, na które jest zamykany, worek z żelem nie wysuwa się z jego wnętrza. Elastyczny pas zapinany na rzep pozwala przymocować kompres w dowolnym miejscu na ciele, co sprawia, że nie trzeba go podtrzymywać.

Długość x szerokość 24 x 9,5 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij