TYNOR F-04 STABILIZATOR SZYNOWY PALCA ROZ. M

20,30
Zobacz podobne:
TYNOR F-04 STABILIZATOR SZYNOWY PALCA ROZ. STYNOR F-04 STABILIZATOR SZYNOWY PALCA ROZ. L
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR F-04 STABILIZATOR SZYNOWY PALCA ROZ. M

Stabilizator szynowy palca to bardzo proste urządzenie, służące do utrzymania dystalnego stawu międzypaliczkowego (DIP) w pozycji zgięcia grzbietu lub pozycji funkcjonalnej. Unieruchamianie tych paliczków jest ważne w zarządzaniu złamaniami lub dysfunkcjonalności stawu DIP.

Korpus jest wykonany z powlekanego aluminium, który jest plastyczne, można wyginać i dostosować do potrzeb pacjenta. Jest bardzo lekki, ale bardzo silny. Zapewnia sztywne unieruchomienie.

Bardzo praktyczny projekt, aby utrzymać wymagane przeprostowanie stawu DIP. Jest dobrze wentylowany i wygodny. Elegancki i prosty, ma lepszą zgodność.
Podszewka z pianki Ethafoam zapewnia wysoką amortyzację, większy komfort, jest hipoalergiczna i bezzapachowa oraz łatwa do czyszczenia i konserwacji.Rozmiar: 
  • S - poniżej 5 cm
  • M - od 5-7,5 cm
  • L -  od 7,5-10 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij