TYNOR E-29 SZYNA NA RĘKĘ ORTEZA NOCNA PRAWA M

84,90
Zobacz podobne:
TYNOR E-29 SZYNA NA RĘKĘ ORTEZA NOCNA PRAWA LTYNOR E-29 SZYNA NA RĘKĘ ORTEZA NOCNA PRAWA STYNOR E-29 SZYNA NA RĘKĘ ORTEZA NOCNA PRAWA CH
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

TYNOR E-29 SZYNA NA RĘKĘ ORTEZA NOCNA PRAWA M

Szyna odpoczynkowa TYNOR jest przeznaczona do zmniejszenia bólu i obrzęku, zapewniając komfortowe podparcie i unieruchomienie w pozycji naturalnej dla stawów dłoni i nadgarstka. Ogranicza podrażnienie nerwów w cieśni nadgarstka, podtrzymując nadgarstek w pozycji neutralnej. 

Formowany z wysokiej jakości sztywnego polimeru, jest cienki, lekki ale wytrzymały. Jest łatwy do czyszczenia i konserwacji. Ma kształt anatomiczny. Unieruchamia rękę w pozycji funkcjonalnej podczas regeneracji, równomiernie podtrzymuje dłoń, kciuk i przedramię.

Zalety:

  • Innowacyjny separator palców jest formowany z wysokiej jakości piany.
  • Jest miękka i amortyzowana dla zwiększenia komfortu.
  • Utrzymuje palce oddzielone w obrażeniach. Łatwość pielęgnacji i aplikacji wspomaga użytkowanie
  • Wysokiej jakości taśmy mocujące zapewniają długą żywotność produktu. Miękkie wyściełane rękawy zapewniają komfort i przyjemne użytkowanie.
  • Regulowane pasy obwodowe wspomagają indywidualne dopasowanie naciągu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Marka Tynor jest uznanym na całym świecie producentem wyrobów medycznych. Po jej produkty chętnie sięgają lekarze i rehabilitanci, ponieważ wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także bezpieczeństwem dla zdrowia pacjenta. Prezentowana nocna orteza ręki spełnia wymogi normy ISO 9001 oraz ISO 13485, a także Światowej Organizacji Zdrowia określone dla tego rodzaju sprzętu. Posiada także certyfikat CE dla wyrobów medycznych klasy I. Użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i według wskazań lekarza jest zatem w pełni bezpieczny dla zdrowia pacjenta.

Rozmiar:

Zmierzyć szerokość śródręcza zgodnie z zdjęciem.
  • XS: 6,0 - 7,0 cm
  • S: 6,6 - 7,5 cm
  • M: 7,6 - 8,5 cm 
  • L: 8,6 - 9,5 cm
Orteza na prawą rękę !
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij