TYNOR D-11 STABILIZATOR KOLANA Z SZYNĄ R.M

TYNOR D-11 STABILIZATOR KOLANA Z SZYNĄ R.M
Zobacz wszystkie:TynorZobacz wszystkie:Stabilizatory na kolano i ortezy
113,89
Zobacz podobne:
TYNOR D-11 STABILIZATOR KOLANA Z SZYNĄ R.LTYNOR D-11 STABILIZATOR KOLANA Z SZYNĄ R.XLTYNOR D-11 STABILIZATOR KOLANA Z SZYNĄ R.S
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Tutor kończyny dolnej to doskonały stabilizator do unieruchamiania, podtrzymywania i ochrony uszkodzonego lub operowanego kolana podczas jego regeneracji.

Anatomicznie wyprofilowane aluminiowe tylne szyny są lekkie i wygodne, ale bardzo sztywne i trwałe. Zapewniają dobrą przyczepność i doskonałe unieruchomienie kolana. Aluminiowe szyny boczne natomiast zapobiegają niestabilności w płaszczyźnie czołowej.

Specjalna tkanina z pianką poliuretanową jest trwała, zapewnia odpowiednią amortyzację i większy komfort z właściwościami antypoślizgowymi. Odwrócona konstrukcja klamry zapewnia dużą siłę blokującą i dostosowaną kompresję.

 Aplikacja następuje poprzez otwierany front dzięki czemu  jest łatwa do zastosowania na opuchniętych lub asymetrycznych kolanach lub u pacjentów geriatrycznych.. Kończyna jest zamykana czterema pasami zapinanymi na rzepy i ustabilizowana do anatomicznie wyprofilowanej aluminiowej szyny tylnej. Pasek rzepkowy poprawia unieruchomienie, zapewnia dodatkową ochronę kolana i można go zdemontować, gdy nie jest wymagany.

Zastosowanie
 • Zmniejsza bóle spowodowane obrzękami oraz urazami wywołanymi przeciążeniem stawu.
 • Stany pooperacyjne stawu kolanowego.
 • Lekka niestabilność stawu kolanowego.
 • Prewencja urazów sportowych.
 • Zwichnięcia stawu kolanowego,
 • Skręcenia stawu kolanowego,
 • Niestabilności bocznej kolana,
 • Niestabilności przednio-przyśrodkowej kolana.

Rozmiar:

Zmierz obwód 15 cm nad kolanem:

S - 37-43 cm
M - 43-49 cm
L - 49-55 cm
XL - 55-61 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij