TYNOR BR61014 BALKONIK REHABILITACYJNY

129,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Wytrzymały, bardzo lekki balkonik wspomagający okres rekonwalescencji. Balkonik wykonany jest z lekkiego aluminium o bardzo estetycznym wyglądzie. Wysokość balkonika jest w pełni regulowana dla potrzeb użytkownika. Gumowe uchwyty zostały wyprofilowane aby zmniejszyć niedogodności związane z użytkowaniem balkonika. Antypoślizgowe nakładki zapewniają bezpieczeństwo.

W górnej ramie produkt został wyposażony w przycisk który powoduje zwolnienie blokad i jego złożenie.Jest to bardzo praktyczna funkcja ułatwiająca transport i przechowywanie. Po rozłożeniu charakterystyczne kliknięcie poinformuje użytkownika o blokadzie. Nóżki posiadają wielozakresową regulację wysokości co pozwoli dostosować produkt do użytkownika.
 
Specyfikacja techniczna:
waga 2,2kg
Szerokość zewnętrzna 52 cm
Regulowana wysokość od 76 cm do 96cm
Udźwig 110kg
Wykonany z aluminium
Wymiar z opakowaniem 78cm x 55cm x 27cm
 
Zalety:
atestowany
odporny na korozję
wytrzymały
mobilny
estetyczny wygląd i wielofunkcyjny

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij