THERA PRESS

Przyrząd do masażu THERA PRESS o niepowtarzalnym kształcie pozwala na szerokie wykorzystanie przyrządu w pracy z dolegliwości niemal każdego mięśnia naszego ciała. Produkt TERA PRESS są tak skonstruowane aby obciążać kciuk fizjoterapeuty lub masażysty.

Ergonomiczny kształt zapewnia bezpieczną pracę zarówno dla osoby masowanej, a także masującej. Masażer zbudowany jest z cienkiej wypostki pozwalającej na lokalizację i prezycyjny ucisk i pracę na drobniejszych mięśniach, ścięgnach i więzadłach. Natomiast obłe zakończenie rękojeści pozwala na globalną pracę na większych obszarach i mięśniach.

Produkt TERA PRESS jest coraz bardziej rozpoznawalny na świecie i wykorzystywany w wielu gabinetach fizjoterapeutycznych do terapii punktów spustowych, terapii mięśniowo powięziowej. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane do produkcji tego narzędzia do masażu pozwalają na łatwą i skuteczną dezynfekcję, co zapewnia bezpieczeństwo w wielokrotnym używaniu masażera.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij