Świece do masażu

Świece do masażu stanowią nieodzowny element profesjonalnego gabinetu masażu. Zostały stworzone z naturalnego wosku roślinnego. Według opinii naszych klientów najlepsze świece do masażu są produkowane z wosku kokosowego. Głównymi składnikami każdej naszej świecy jest masło shea oraz olej kokosowy. Umieszczona w specjalnym naczyniu I podpalona świeca zaczyna się topić tworząc ciepły olejek do masażu, który zrelaksuje I odpręży każdego! Poza oczywistym efektem rozluźniającym masaż z wykorzystaniem świecy idealnie nawilża I odżywia skórę.
Zaskakująca jest wydajność świec (170g), która potrafi starczyć na bardzo długo. Niezastąpiony prezent dla zakochanych oraz miłośników relaksu na najwyższym poziomie.

Prezentujemy świece do masażu w trzech wariantach zapachowych: zielonej herbaty, czekolady oraz melonu, wszystko od firmy Balsamique. Polecamy również pozostałe kosmetyki do masażu dostępne w naszej ofercie.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij