Stabilizatory na nadgarstek, opaski na łokieć

Komfortowy stabilizator na nadgarstek sprawdzi się wówczas, gdy doszło do kontuzji lub też urazu. Czasem jest to związane z różnego rodzaju wypadkami, zbyt intensywnym treningiem, a także niewłaściwym podparciem się ręką. Bardzo często tego typu urazy zdarzają się sportowcom podnoszącym ciężary, narciarzom i snowboardzistom. Z drugiej strony taka asekuracja przy jakimkolwiek upadku może się skończyć kontuzją. Wówczas często niezbędna jest orteza na nadgarstek, jaką oferujemy manusmed.pl. Świetnie sprawdza się także  przy skręceniach, złamaniach i zwichnięciach.
 

Stabilizator na nadgarstek usztywniający

Stabilizator nadgarstka ma za zadanie zmniejszyć ruchomość stawu promieniowo-nadgarstkowego. Dzięki temu minimalizuje ryzyko pogłębiania się urazu, a także redukuje ból. Tym samym sprawia, że szybciej można wrócić do formy i zdrowia. Oczywiście usztywniacz na nadgarstek bywa również stosowany profilaktycznie. Szczególnie chętnie jest wybierany przez osoby narażone na tego typu kontuzje z racji wykonywanej pracy czy też ulubionej aktywności. Sportowcy sięgają na przykład po stabilizatory na łokieć. Zmniejszają one ryzyko kontuzji, a z drugiej strony w pewien sposób usztywniają staw. Tak zwana opaska na łokieć tenisisty staje się wręcz konieczna przy intensywnym treningu. Wielu klientów dobiera również stabilizatory na kolano z naszej oferty. Różne materiały oraz rozwiązania pozwalają dopasować idealne rozwiązanie do swoich potrzeb, a także od rodzaju urazu.
 

Orteza na nadgarstek HMS, Mueller i Tynor

Warto pamiętać o tym, że usztywnienie nadgarstka nie ogranicza ruchomości dłoni i ręki, a dzięki temu nie trzeba rezygnować z codziennych czynności. Z drugiej strony bez problemu można dopasować produkt, który będzie doskonały do konkretnych potrzeb. W wielu wypadkach warto zapytać fizjoterapeuty lub lekarza o zdanie. Gdy dokucza nam łokieć tenisisty, opaska może być niezbędna. Podobnie rzecz się ma z kontuzjami nadgarstka. Dzięki anatomicznym kształtom, najlepszym materiałom oraz wysokiej jakości wykonania stabilizatory są niezwykle skuteczne, a ich używanie nie przeszkadza w codziennym życiu. Sprawdź, która propozycja będzie doskonała dla Ciebie.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij