Stabilizatory na nadgarstek, opaski na łokieć

MUELLER 62712 ORTEZA KCIUKA STABILIZATOR UNI
MUELLER 62712 ORTEZA KCIUKA STABILIZATOR UNI107,50MUELLER 62712 ORTEZA KCIUKA STABILIZATOR UNIMUELLER 62712 ORTEZA KCIUKA STABILIZATOR UNI
Komfortowy stabilizator na nadgarstek sprawdzi się wówczas, gdy doszło do kontuzji lub też urazu. Czasem jest to związane z różnego rodzaju wypadkami, zbyt intensywnym treningiem, a także niewłaściwym podparciem się ręką. Bardzo często tego typu urazy zdarzają się sportowcom podnoszącym ciężary, narciarzom i snowboardzistom. Z drugiej strony taka asekuracja przy jakimkolwiek upadku może się skończyć kontuzją. Wówczas często niezbędna jest orteza na nadgarstek, jaką oferujemy manusmed.pl. Świetnie sprawdza się także  przy skręceniach, złamaniach i zwichnięciach.
 

Stabilizator na nadgarstek usztywniający

Stabilizator nadgarstka ma za zadanie zmniejszyć ruchomość stawu promieniowo-nadgarstkowego. Dzięki temu minimalizuje ryzyko pogłębiania się urazu, a także redukuje ból. Tym samym sprawia, że szybciej można wrócić do formy i zdrowia. Oczywiście usztywniacz na nadgarstek bywa również stosowany profilaktycznie. Szczególnie chętnie jest wybierany przez osoby narażone na tego typu kontuzje z racji wykonywanej pracy czy też ulubionej aktywności. Sportowcy sięgają na przykład po stabilizatory na łokieć. Zmniejszają one ryzyko kontuzji, a z drugiej strony w pewien sposób usztywniają staw. Tak zwana opaska na łokieć tenisisty staje się wręcz konieczna przy intensywnym treningu. Wielu klientów dobiera również stabilizatory na kolano z naszej oferty. Różne materiały oraz rozwiązania pozwalają dopasować idealne rozwiązanie do swoich potrzeb, a także od rodzaju urazu.
 

Orteza na nadgarstek HMS, Mueller i Tynor

Warto pamiętać o tym, że usztywnienie nadgarstka nie ogranicza ruchomości dłoni i ręki, a dzięki temu nie trzeba rezygnować z codziennych czynności. Z drugiej strony bez problemu można dopasować produkt, który będzie doskonały do konkretnych potrzeb. W wielu wypadkach warto zapytać fizjoterapeuty lub lekarza o zdanie. Gdy dokucza nam łokieć tenisisty, opaska może być niezbędna. Podobnie rzecz się ma z kontuzjami nadgarstka. Dzięki anatomicznym kształtom, najlepszym materiałom oraz wysokiej jakości wykonania stabilizatory są niezwykle skuteczne, a ich używanie nie przeszkadza w codziennym życiu. Sprawdź, która propozycja będzie doskonała dla Ciebie.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij