Stabilizatory na kolano i ortezy

TYNOR 5036 ORTEZA PODRZEPKOWA NA KOLANO NEOPRENOWA
TYNOR 5036 ORTEZA PODRZEPKOWA NA KOLANO NEOPRENOWA26,80TYNOR 5036 ORTEZA PODRZEPKOWA NA KOLANO NEOPRENOWATYNOR 5036 ORTEZA PODRZEPKOWA NA KOLANO NEOPRENOWA
Dopasowane do potrzeb stabilizatory na kolano to dodatek, który bywa niezbędny w czasie kontuzji, różnego rodzaju urazów oraz zwichnięć, na które podatny jest staw. Tego typu wypadki zdarzają się dość często osobom aktywnym, trenującym siatkówkę, koszykówkę czy też narciarzom. 
 

Stabilizatory na kolano Mueller

Odpowiedni stabilizator na kolano, jaki oferujemy manusmed.pl, pomoże zminimalizować dolegliwości bólowe, a także poprawi komfort życia i sprawi, że powrót do formy będzie zdecydowanie szybszy. Tym samym będzie można również uprawiać ulubioną dyscyplinę sportu. Orteza na kolano marki Mueller będzie również doskonałym wyborem dla seniorów, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami ze strony układu ruchu. Takie akcesoria odciążają stawy, więzadła i mięśnie, a to jest prostą drogą do pełnej sprawności. Poza tym opaska na kolano nie tylko je stabilizuje, ale również pozwala na korektę. Tym samym może zmniejszać ryzyko pogłębienia się kontuzji. Jak widać, stabilizator kolana stosowany jest w celach leczniczych, korekcyjnych, a nawet profilaktycznych. W ofercie znaleźć więc można szereg różnych modeli, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. 
 

Opaski na kolana i usztywniacze

Opaska uciskowa na kolano może być stosowana przy różnych urazach i bardzo różnych ich stopniach. Niektóre będą miały miękką i elastyczną formę. Taka orteza kolana świetnie sprawdza się przy profilaktyce. Będzie także doskonała przy lekkich dolegliwościach, ponieważ wspomaga szybszą regenerację. Natomiast usztywniacz na kolano jest konieczny, gdy doszło do poważniejszego urazu, przy problemach z łąkotką, rzepką oraz po rekonstrukcji więzadeł. Bywa niezbędny także w trakcie rehabilitacji pooperacyjnej oraz pourazowej. Tego typu orteza stawu kolanowego jest sztywniejsza i twarda. Z drugiej strony jest lekka i wygodna. Wielu klientów wybiera także stabilizator na nadgarstek. To doskonały dodatek dla osób, które borykają się z kontuzją stawu promieniowo-nadgarstkowego. Sprawdź, która orteza kolanowa będzie odpowiednia dla Ciebie.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij