STABILIZATOR STAWU SKOKOWEGO OKS-Y4642 MAGNETYCZNY

42,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

OPASKA MAGNETYCZNA Z TURMALINEM NA KOSTKĘ

Opaska magnetyczna z turmalinem jest przeznaczona dla osób, które cierpią na bóle różnego pochodzenia w obrębie kostki. Lecznicze właściwości pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez dwa silne magnesy w połączeniu z podczerwienią emitowaną przez kryształki turmalinu, przyspieszają powrót pacjenta do pełnej sprawności. Zaletą opaski jest także to, że po założeniu na stopę i jej dopasowaniu usztywnia i zabezpiecza staw skokowy przed urazami.

Właściwości produktu:
  • Stabilizacja stawu skokowego
Po założeniu i dopasowaniu opaski za pomocą rzepów o dużym zakresie regulacji podtrzymuje ona kostkę w odpowiedniej pozycji. Stabilizacja stawu skokowego zabezpiecza go przed niekontrolowaną rotacją podczas chodzenia, co zmniejsza ryzyko powstawania lub pogłębienia się urazów.
  • Przyspieszenie rehabilitacji
Poprawa krążenia i przyspieszenie metabolizmu tkanek w obrębie kostki sprawia, że miejsce kontuzji regeneruje się znacznie szybciej. Fizjoterapeuci zalecają stosowanie opaski jako uzupełnienie rehabilitacji po to, aby pacjent mógł szybciej wrócić do pełnej sprawności.
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych
Energia emitowana przez dwa silne magnesy umieszczone po obu stronach stopy w połączeniu z działaniem turmalinu sprawia, że przy kontakcie z ciałem człowieka wydziela się ciepło. Pozwala to niwelować bóle promieniujące w kostce, spowodowane stanem zapalnym, urazami lub zmianami o charakterze reumatyczno-zwyrodnieniowym.
  • Komfort użytkowania
Jedną z największych zalet opaski jest łatwość jej zakładania i zdejmowania. Wystarczy włożyć stopę do przeznaczonego do tego celu otworu, a następnie umocować opaskę na kostce za pomocą dwóch pasów zapinanych na mocne rzepy z dużym zakresem regulacji. Pozwala to dopasować produkt do własnego ciała i odpowiednio ustawić siłę kompresji. Opaska zaprojektowana została tak, aby jej użytkowanie było w pełni komfortowe. Szwy zostały staranie wykończone i umiejscowione tak, aby po założeniu opaski były niewyczuwalne.
  •  Bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta
Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia pacjenta, rozpoczęcie jego użytkowania należy jednak zawsze skonsultować z lekarzem.

Obwód nad kostką: 18-22 cm
Ilość magnesów: 2
Moc 1 magnesu: 400-500 gaug

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij