STABILIZATOR BARKU OR-Y46 MAGNETYCZNY Z TURMALINEM

57,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Opaska magnetyczna z turmalinem na bark OR-Y4618

Opaska magnetyczna z turmalinem niweluje bóle pochodzenia reumatoidalnego oraz o podłożu zwyrodnieniowym. Pomaga także usunąć zastoiny i zmniejsza obrzęki. Przyspiesza metabolizm i krążenie krwi w tkankach, dzięki czemu skraca czas ich gojenia po urazach.

Właściwe stosowanie

Opaska zawiera dużo kryształów turmalinu, dlatego noszący ją pacjent może po pewnym czasie zacząć odczuwać gorąco w miejscu, na które została nałożona. W takim przypadku należy ją zdjąć i odczekać chwilę, aż temperatura wróci do normy. Opaskę należy stosować przez około 1-2 godzin na dobę.

Właściwości produktu
  • Łatwa aplikacja
Opaska jest bardzo łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. Część zawierającą kryształy i magnesy nakładamy na ramię, a następnie za pomocą elastycznej taśmy dopasowujemy stopień kompresji do własnych preferencji. Produkt ma uniwersalny rozmiar, jednak mocne gumy, na które jest zapinany, umożliwiają odpowiednie jego dopasowanie. Opaskę można stosować na obu stronach ciała.
  • Wygoda użytkowania
Opaska wykonana jest z bardzo miękkiego i przyjemnego w kontakcie ze skórą materiału. Została bardzo starannie wykończona, dzięki czemu nie uwiera podczas noszenia. Mocne zapięcia na rzepy sprawiają, że produkt dobrze trzyma się na swoim miejscu podczas wykonywania ruchów.
  • Czyszczenie
W razie potrzeby opaskę można delikatnie wyprać ręcznie, używając do tego łagodnego detergentu. Przed założeniem jej do wody trzeba zapiąć wszystkie rzepy. Nie należy jej suszyć w suszarce. Najlepiej rozłożyć ją na płasko i pozostawić do swobodnego wyschnięcia w zacienionym miejscu. Nie należy prasować żadnej jej części

Ilość magnesów: 4
Moc 1 magnesu: 400-500 gaug

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij