Punktowe przyrządy do masażu

Punktowy przyrząd do masażu i jego zastosowanie

Przyrządy do masażu mają na celu ułatwić, usprawnić oraz zintensyfikować zabieg wykonywany na ciele. Dotarcie do głębszych warstw tkanek, stymulacja mikrokrążenia, likwidowanie obrzęków czy cellulitu – to tylko niektóre zalety zachęcające do korzystania z narzędzi do masażu. Dla wielu osób zaczynających przygodę z masażem sam zabieg może być ciężki fizycznie, dlatego przyrządy do masażu okazują się świetnym wsparciem! W zależności od techniki jaką chcemy wykonać używamy różnych narzędzi lub ich końcówek. Najbardziej popularne narzędzia do masażu to przyrządy do terapii punktów spustowych. W naszym sklepie znajdziecie także akcesoria do masażu guasha oraz przyrządy do masażu twarzy oraz pleców.
 

Sprawdzone punktowe przyrządy do masażu

W obecnych czasach, przy zalewie rynku europejskiego szerokim strumieniem produktów z chin, ciężko znaleźć wartościowe i sprawdzone narzędzia do masażu. Nasz sklep rehabilitacyjny dzięki wsparciu ze strony środowiska medycznego, w tym przede wszystkim fizjoterapeutów, ma możliwość zasięgania porad oraz testów. W związku z powyższym możemy zaprezentować w poniższym dziale tylko i wyłącznie atestowane akcesoria do masażu.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij