Przyrządy do punktów spustowych

PRZYRZĄD DO MASAŻU JAK Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.
PRZYRZĄD DO MASAŻU JAK Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.39,99PRZYRZĄD DO MASAŻU JAK Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.
Popularnym zagadnieniem od paru lat są mięśniowo-powięziowe punkty spustowe a także przyrządy do terapii punktów spustowych. Definiowane są jako włókna mięsniowe o zwiększonej wrażliwości i napięciu, przybierające kszatłt drobnych kuleczek, “groszku”. Mogą dawać wiele różnych objawów w zależności od mięśnia w którym są zlokalizowane: bóle głowy spowodowane występowaniem punktów spustowych w obrębie mięśnia czworobocznego czy ból barku wynikający z problemu z mięśniami stożka rotatorów. Likwidowanie takich punktów bolesnych przez precyzyjne techniki ucisku i masażu może znieść wiele objawów bólowych z którymi nie mogliśmy sobie poradzić przez bardzo długi czas!
Przyrządy do terapii punktów spustowych mają za zadanie ułatwić lokalizację i neutralizację owych punktów, przyspieszając powrót do pełnej sprawności.

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl ma przyjemność zaprezentować najszerszą bazę narzędzi do terapii punktów spustowych, wśród których fizjoterapeuci upodobali sobie: masażery wibracyjne firmy Booster, pistolety do masażu marki Phoenix, Masażer Piramidka czy całą gamę produktów drewnianych i kamiennych.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij