Przyrządy do punktów spustowych

 GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ I
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ I 49,99 GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ I GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ I

Przyrząd do masażu Gua-Sha

 GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU STAL
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU STAL49,99 GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU STAL GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU STAL

Przyrząd do masażu Gua-Sha

New
GUA SHA PRZEZROCZYTY PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY
GUA SHA PRZEZROCZYTY PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY54,99GUA SHA PRZEZROCZYTY PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZYGUA SHA PRZEZROCZYTY PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY

Przyrząd do masażu - BUKA

New
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ II
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ II49,99GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ IIGUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ II

Przyrząd do masażu Gua-Sha

New
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ III
GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ III49,99GUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ IIIGUA SHA PRZYRZĄD DO MASAŻU MOSIĄDZ III

Przyrząd do masażu Gua-Sha

New
PRZYRZĄD DO MASAŻU  Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.
PRZYRZĄD DO MASAŻU Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.39,99PRZYRZĄD DO MASAŻU Z WOSKU PSZCZELEGO POMARAŃ.
Popularnym zagadnieniem od paru lat są mięśniowo-powięziowe punkty spustowe a także przyrządy do terapii punktów spustowych. Definiowane są jako włókna mięsniowe o zwiększonej wrażliwości i napięciu, przybierające kszatłt drobnych kuleczek, “groszku”. Mogą dawać wiele różnych objawów w zależności od mięśnia w którym są zlokalizowane: bóle głowy spowodowane występowaniem punktów spustowych w obrębie mięśnia czworobocznego czy ból barku wynikający z problemu z mięśniami stożka rotatorów. Likwidowanie takich punktów bolesnych przez precyzyjne techniki ucisku i masażu może znieść wiele objawów bólowych z którymi nie mogliśmy sobie poradzić przez bardzo długi czas!
Przyrządy do terapii punktów spustowych mają za zadanie ułatwić lokalizację i neutralizację owych punktów, przyspieszając powrót do pełnej sprawności.

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl ma przyjemność zaprezentować najszerszą bazę narzędzi do terapii punktów spustowych, wśród których fizjoterapeuci upodobali sobie: masażery wibracyjne firmy Booster, pistolety do masażu marki Phoenix, Masażer Piramidka czy całą gamę produktów drewnianych i kamiennych. Punktowy przyrząd do masażu to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się bólu mięśni.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij