Przyrządy do masażu GUA-SHA

Przyrządy do masażu Gua-Sha – terapeutycznego masażu wywodzącego się ze starożytnych Chin są dostepne w Manusmed.pl! Geneza powstania samego zabiegu nie jest dokładnie znana, natomiast jego rozwój na przestrzeni wieków oraz znakomite efekty są doceniane na całym świecie. Filozofia Gua-Sha opiera się na idei przepływu energi “chi” poprzez meridiany. Masaż Gua-Sha jest zabiegiem polegającym na drażnieniu skóry I tkanki podskórnej poprzez “skrobanie”/”zeskrobywanie” za pomocą specjalnych narzędzi tak, aby poprawić przepływ krwi. Zabieg Gua-Sha sprawdzi się świetnie przy bólach migrenowych, obrzękach I opuchliznach twarzy czy generalnym zmęczeniu I napięciu całego ciała.
Kliniki I salony spa w całej europie wykupują przyrządy do masażu Gua-Sha. Wynika to z faktu, że narzędzia te są produkowane w większości z naturalnych produktów (Róg bawoli do masażu Gua-Sha czy przyrząd do masażu Gua-Sha – Pescado został stworzony z wosku pszczelego I żywicy).
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij