PRZYRZĄD KAMIENNY DO MASAŻU PUNKTOWEGO CZARNY IV

Zobacz podobne:
PRZYRZĄD PUNKTOWY DO MASAŻU KAMIENNY VPRZYRZĄD KAMIENNY DO MASAŻU CZARNY IPRZYRZĄD KAMIENNY DO MASAŻU CZARNY II
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PRZYRZĄD KAMIENNY KOŁEK DO MASAŻU PUNKTOWEGO CZARNY IV

Prosty w budowie przyrząd o szerokim możliwościach pozwalający podnieść efektywność w pracy z klientem, a także umożliwiający autoterapie dzięki czemu jego zastosowanie w domowych warunkach umożliwi łatwą i szybką pomoc w sytuacji bólu i napięcia wywołanego stresem czy przeciążeniem.

Ergonomiczna budowa długości dłoni pozwala nosić go zawsze przy sobie, a także wielogodzinną pracę bez uczucia zmęczenia rąk i palców. Zbudowany jest z ciemnego kamienia o matowej powierzchni pozwalając na pewny uchwyt i głęboką pracę z tkankami miękkimi. 

Dzięki niewielkim rozmiarom możemy zastosować masażer do rozluźniania drobnych mięśni jak mięśnie skroniowo-żuchwowe, a także rozluźnianie bolesnych punktów w dolegliwościach mniejszych stawów i opracowanie okolic torebek stawowych wspierając odzyskanie zakresu ruchu w przypadku jego ograniczenia. Wykorzystywany w refleksologii umożliwia precyzyjną lokalizację i ucisk punktów na stopie i odciążenie rąk masującego.

Cechy produktu:

  • Wykonany z czarnego kamienia
  • Wielkość: ok.1 cm *12,5 cm
  • Waga: około 38 g.
  • Zapewnia silny, ergonomiczny nacisk
  • Łatwy w użyciu i wytrzymały
  • Doskonały do masażu reflektorycznego stóp oraz masażu punktowego
  • Pomoże w mocnym nacisku na m.in.: więzadła, okolice torebek stawowych, punkty spustowe.
 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij