PRZYRZĄD KAMIENNY DO MASAŻU JADEIT ZIELONY VII

44,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PRZYRZĄD KAMIENNY DO MASAŻU JADEIT ZIELONY VII

Marmurowy, wysokojakościowy przyrząd do masażu w kolorze zielonym - GORRION.

To uniwersalny przyrząd do masażu umożliwiający precyzyjną i komfortową pracę. Pozwala odciążyć dłonie masującego zachowując wysoką precyzje w uwalnianiu napiętych punktów powięziowych, więzadeł, ścięgien i mięśni. Poszczególne części przyrządu pozwalają na zastosowanie szeregu różnych technik takich jak uciski, rozcierania.

Oryginalny kształt i kolor przyrządu będzie szczególnym wyborem dla estetyków a wysokiej jakości materiał z którego wykonane jest narzędzie pozwoli na przyjemną pracę robiącą wrażenie na pacjencie.

Niewielki rozmiar daje też łatwość wykonania wielu technik samodzielnie znosząc ból i napięcie pozwalając na usunięcie dyskomfortu i bólu a tym samym poprawę samopoczucia, redukcję stresu i poprawę efektywności w pracy.

Zastosowanie:

Kształtka do masażu GORRION jest uniwersalnym narzędziem pozwalającym opracowanie punktów spustowych całego ciała, często stosowany w refleksologii do masażu stóp i punktów spustowych. Z powodzeniem można go wykorzystać jako wsparcie regeneracyjne po treningu dla odżywienia mięśni

Cechy produktu:

  • ergonomiczny kształt- idealnie dopasowuje się do chwytania w dłoni
  • będzie pomocny w technikach uciskowych, zarówno w terapii powieziowej - masażu tkanek głębokich, jak i masażu klasycznym.
  • ciekawy, oryginalny kształt stylizowany na ptaszka tajlandzkiego
  • bardzo uniwersalny przyrząd, który idealny sprawdzi się w pracy z klientem m.in. w akupresurze, refleksologii, Shiatsu.
  • produkt ręcznie robiony: modele mogą różnić się nieznacznie kształtem lub kolorem.

Wymiary:

  • Długość: 10 cm
  • Szerokość: 6 cm
  • Wysokość: 2,9 cm
Odcienie kolorów i wymiary mogą się różnić ze względu na ręczną produkcję.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij