Przyrząd do masażu TISSUE

29,99
Zobacz podobne:
Przyrząd do masażu drewniany MŁOTEKPrzyrząd do masażu punktowego - WOODEN BLISSPrzyrząd do masażu punktowego WOOD POINTPrzyrząd do masażu DROP OF WOOD
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Przyrząd do masażu -TISSUE

Kształtka przypominająca budową nóż, wyposażona w specjalne żłobienia pozwalające na komfortowe wypełnienie dłoni i pewny chwyt. Przyrząd zaprojektowany z myślą o ergonomicznym wsparciu w profesjonalnej pracy w placówkach medycznych a także w warunkach domowych.

W zależności od chwytu narzędzie pozwala wykonanie technik Gua Sha, akupresury, opracowania punktów spustowych czy regulacji napięcia powięzi i taśm mięśniowo-powięziowych. Specjalny kształt pozwala na wygodną pracę z klientem i zapewnia dbałość o dłonie teraputy. Prostota jego zastosowania pozwala również w domowych warunkach a autoterapie rozluźnienia zmęczonych rąk i barków bądź masaż skóry w celu ukrwienia i poprawy odżywienia, nadając skórze świeży i zdrowy wygląd.

Techniki wykorzystywane przy użyciu drewnianej kształtki znajdą zastosowanie w dolegliwościach takich jak bóle mięśni i stawów, bóle głowy. Pozwolą na szybszą regenerację organizmu po wysiłku i po urazach. Znajdzie również zastosowanie w zmniejszeniu skutków stresu i wyczerpania organizmu. Uniwersalny kształt pozwala na opracowanie mięśni przykręgosłupowych i mięśni pleców.

Polecany również dla osób z dolegliwościami alergicznymi na związki metali mogące się pojawić przy pracy z podobnymi narzędziami o metalowej konstrukcji.


Cechy charakterystyczne:
  • wykonany z drzewa sandałowego
  •  wymiary: 13cm x 2,5cm
  • wygodny, poręczny uchwyt pozwala na swobodne ruchy
  • idealnie odciąża ręce pozwalając na mocniejszą pracę z tkankami
  • zwężone końcówki przydatne w terapii punktów spustowych
  • płaskie strony idealne do pracy w przegrodach mięśniowych, a także rozcierania, guasha
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij