PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO

29,99
Zobacz podobne:
PRZYRZĄD PUNKTOWY DO MASAŻU DREWNIANY V
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Przyrząd do masażu punktowego
Przyrząd do masażu/ terapii punktów spustowych.

Przypominający nóż w swojej budowie. Wykonany z drewna wysokiej jakości o specjalnym kształcie z charakterystycznymi żłobieniami pozwala na pewny chwyt w trakcie pracy. 

Przyrząd wykorzystywany do pracy w terapii punktów spustowych masażu Shiatsu, Tui Nai, czy Gua Sha. Pozwala na ergonomiczną pracę dzięki czemu unikniemy przeciążenia stawów rąk. Produkt szczególnie polecany w pracy z pacjentami uczulonymi na związki metali, w innych podobnych produktach o metalowej konstrukcji.

WOODEN BLISS z powodzeniem zostanie wykorzystany w akupresurze, refleksoterapii. Przywracaniu właściwej pracy tkanek po unieruchomieniu bądź po przebytym stanie zapalnym w wyniku urazu. W masażu poprzecznym mięśni, ścięgien i więzadeł. W terapii punktów mięśniowo powięziowych, taśm mięśniowych, czy mięśni przykręgosłupowych. 

Może być również wykorzystany w kosmetyce w masażu techniką Gua Sha umożliwi wsparcie w terapii redukującej cellulit, odżywii skórę i wspomoże w odzyskaniu jej elastycznościCechy charakterystyczne:
  • wykonany z drewna sandałowego
  • waga: 38g.
  • wymiary: 16cm x 3,5 cm.
  • zagłębienia na palce do komfortowego chwytu
  • płaska strona idealna do pracy w przegrodach mięśniowych, a także rozcierania, guasha
  • zwężony koniec przydatny w terapii punktów spustowych
  • jego solidne, staranne wykonanie może zostać idealnie wykorzystane do różnorodnych technik
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij