PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY VII

35,90
Zobacz podobne:
PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY IVPRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY III
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY VII

Wysokiej jakości drewniana kształtka do masażu. Wykorzystywana w masażu Gua Sha, Shiatsu, Tui Nai. Przyrząd zaprojektowany z myślą o ergonomicznym wsparciu w profesjonalnej pracy w placówkach medycznych a także w warunkach domowych.

Stosowany w medycynie tradycyjnej jest bezpiecznym narzędziem wykorzystywanym w celu rozluźnienia i przekrwienia skóry i tkanki podskórnej tym samym pozwalając na odżywieniu danej okolicy ciała. Oryginalny kształt przyrządu pozwala na wygodny uchwyt i precyzyjną pracę również z punktami spustowymi, powięziowymi i technikach mięśniowo-powięziowych.

Techniki wykorzystywane przy użyciu drewnianej rybki znajdą zastosowanie w dolegliwościach takich jak bóle mięśni i stawów, bóle głowy. Pozwala na szybszą regenerację organizmu po wysiłku i po urazach. Znajdzie również zastosowanie w zmniejszeniu skutków stresu i wyczerpania organizmu. Uniwersalny kształt pozwala na opracowanie mięśni przykręgosłupowych i mięśni pleców.

Cechy produktu:

  • solidny, starannie wykonany
  • możliwość wykorzystania do różnorodnych technik 
  • idealnie dopasowuje się do trzymania w dłoni
  • kolor : odcienie beżu i brązu
  • wykonany z drewna sandałowego

Wymiary:

  • Długość: ok. 14,5 cm
  • Szerokość: ok. 1,7 cm
  • Wysokość: ok. 1,7 cm

! Produkt ręcznie robiony: modele mogą różnić się nieznacznie kształtem lub kolorem !

Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij