PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY I

27,99
Zobacz podobne:
PRZYRZĄD DO MASAŻU Z ŻYWICY POMARAŃCZOWY I
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PRZYRZĄD DO MASAŻU PUNKTOWEGO DREWNIANY I

Narzędzie z rodziny ergonomicznych kształtek zaprojektowanych do zwiększenia efektywności i precyzji w terapii punktów spustowych i akupresurze, a także umożliwiający autoterapie dzięki czemu jego zastosowanie w domowych warunkach umożliwi łatwą i szybką pomoc w sytuacji bólu i napięcia wywołanego stresem czy przeciążeniem.

Ergonomiczna budowa długości pozwala nosić go zawsze przy sobie, a także wielogodzinną pracę z klientem bez uczucia zmęczenia rąk i palców. Zbudowany jest z drzewa sandałowego wysokiej jakości zapewniając dużą wytrzymałość, pewny uchwyt i umożliwiając głęboką pracę z tkankami miękkimi. 

Dzięki niewielkim rozmiarom możemy zastosować masażer do rozluźniania drobnych mięśni jak mięśnie skroniowo-żuchwowe i głowy, a także rozluźnianie bolesnych punktów w dolegliwościach mniejszych stawów i opracowanie okolic torebek stawowych wspierając odzyskanie zakresu ruchu w przypadku jego ograniczenia. Wykorzystywany w refleksologii umożliwia precyzyjną lokalizację i ucisk punktów na stopie i odciążenie rąk masującego.

Cechy charakterystyczne:

  • Pomoże w mocnym nacisku
  • Bardzo łatwy w użyciu i wytrzymały przyrząd do masażu.
  • Materiał wykonania: drzewo sandałowe
  • Długość: 12-13 cm
  • Higieniczny, lekki, poręczny
! Produkt ręcznie robiony: modele mogą różnić się nieznacznie kształtem lub kolorem !
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij