Preparaty do dezynfekcji rąk

Odpowiednią ochronę osobistą zapewnią preparaty do dezynfekcji rąk i skóry. Według zaleceń WHO częste mycie rąk i dezynfekcja preparatami zawierającymi etanol zapobiega zakażeniom koronawirusem.

Prostota użycia żelu do dezynfekcji ALBAVIT oraz poręczne małe opakowanie zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami i wirusami w każdej sytuacji. Płyny do dezynfekcji rąk Hand Disinfection Barbicide w formie dozownika lub spray’u świetnie sprawdzą się do użytku w miejscach publicznych takich jak sklepy, gabinety fizjoterapeutyczne, salony kosmetyczne. Preparaty do dezynfekcji rąk zawierają związki, które ograniczają wysuszanie skóry.

Środki do dezynfekcji rąk


Wszystkie produkty do dezynfekcji rąk i skóry dostępne w naszym sklepie rehabilitacyjnym Manusmed.pl zawierają związki działające antybakteryjnie, antywirusowo (w tym przeciwdziałają koronawirusowi). Żel oraz płyny oprócz działania dezynfekującego pozostawiają skórę nawilżoną i miękką dzięki zawartości gliceryny i pantenolu. Jeżeli na skórze występują zabrudzenie można użyć odkażających nasączonych chusteczek do dezynfekcji Barbicide aby zebrać brud a następnie zdezynfekować powierzchnię.

Sprawdź również nasze preparaty do dezynfekcji powierzchni!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij