Preparaty do dezynfekcji pozostałe

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Wykorzystuj jedynie sprawdzone i dopuszczone do użytku środki do dezynfekcji. Zachowaj czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy na najwyższym poziomie. Stosując wysokogatunkowe preparaty do dezynfekcji dbasz o higienę akcesoriów, mebli i wyposażenia. Sięgnij po rozwiązania, którym zaufali najlepsi specjaliści i ciesz się rezultatami. Znajdziesz je wszystkie w tej kategorii. 

Do dyspozycji klientów oferujemy m.in. pojemniki i środki bakterio, grzybiczo i wirusobójcze Barbicide, które perfekcyjnie nadają się do dezynfekcji akcesoriów i narzędzi, np. grzebieni i nożyczek w salonie fryzjerskim. Pojemniki do dezynfekcji wyprodukowane są z obojętnych tworzyw sztucznych. Dzięki temu podczas uzupełnienia ich płynem i akcesoriami, nie będą wchodzić w szkodliwą lub niszczącą reakcję chemiczną. 

Posiadamy w ofercie zróżnicowane pojemności i rozwiązania. Mamy więc 100-procentową pewność, że każdy znajdzie to, czego szuka lub potrzebuje. Jeśli mimo wszystko masz pytania, zadzwoń lub napisz. Wspólnie znajdziemy najlepszą opcję i pomożemy zrealizować zamówienie.

Sprawdź również nasze preparaty do dezynfekcji powierzchni!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij