Preparaty do dezynfekcji powierzchni

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Preparat do dezynfekcji powierzchni, czyli skuteczna ochrona

Dla skutecznej dezynfekcji warto używać profesjonalnych płynów i preparatów do dezynfekcji powierzchni od sprawdzonych producentów jak Barbicide. Preparaty do dezynfekcji powierzchni są przetestowane wg. przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH) oraz dopuszczone do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

WHO a preparaty do dezynfekcji powierzchni

Zarówno płyny do dezynfekcji, koncentraty zawierają związki bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i są dopuszczone dezynfekcji sprzętu medycznego. Zawierają etanol, który według zaleceń WHO niszczy koronawirusa. Skuteczna dezynfekcja zapewnia ochronę osobista oraz bezpieczeństwo w miejscach o podwyższonym ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń: miejscach publicznych, gabinetach fizjoterapeutycznych, salonach kosmetycznych, klubach fitness.

Różnorodne preparaty do dezynfekcji powierzchni

Płyny do dezynfekcji w formie spray’u ułatwiają dezynfekcje klamek, poręczy, blatów, krzeseł, stołów do masażu. Wygodnym sposobem dezynfekcji małych przedmiotów użytku całodziennego jak telefon, ekrany dotykowe, klucze będzie użycie nasączonych chusteczek Barbicide do dezynfekcji. W naszym sklepie Manusmed (Warszawa) znajdziecie preparaty do dezynfekcji powierzchni w różnych pojemnościach, również w dużych zapasach w formie 5 litrowych kanistrów.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij