Preparaty do dezynfekcji narzędzi

Preparat do dezynfekcji narzędzi - skuteczne odkażanie sprzętu

Dbanie o narzędzia ułatwi użycie specjalnego szklanego pojemnika BARBICIDE oraz wydajnego koncentratu BARBICIDE, który jest preparatem do dezynfekcji narzędzi. Rozcieńczając koncentrat do dezynfekcji z odpowiednią ilością wody otrzymujemy dużą ilość płynu do dezynfekcji. Odkażanie narzędzi takich jak piny, katy, narzędzia do terapii tkanek miękkich, nożyczki, pęsety dzięki produktom Barbicide staje się łatwe i ekonomiczne. Pojemniki do dezynfekcji narzędzi dostępne są w sklepie rehabilitacyjnym Manusmed w różnych wielkościach: 120 ml , 750 ml oraz 1100 ml. Dezynfekcja narzędzi metodą zanurzeniową jest skutecznym sposobem odkażania sprzętu. Płyn do dezynfekcji stworzony z koncentratu Barbicide ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe ( w tym przeciwdziała koronawirusowi).

Preparat do dezynfekcji narzędzi Clippercide

Do narzędzi ze szczelinami takimi jak maszynki do golenia idealnym produktem będzie aerozol/spray do dezynfekcji Clippercide. 
Poznaj wszystkie preparaty do dezynfekcji narzędzi rąk, skóry i powierzchni w naszym sklepie rehabilitacyjnym Manusmed.pl.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij