Podwójna piłka do masażu DUOBALL

24,50
Wybierz kolor
- wybierz -
Wybierz faktura
- wybierz -
  Zobacz podobne:
  BLACKROLL DUOBALL 12 CM PODWÓJNA PIŁKA CZARNA
  Zapytaj o produktNegocjuj cenę

  Opis produktu

  Czym jest duoball do masażu ?

  Duoball jest odpowiedzią na potrzebę dokładnego i bezpiecznego rolowania okolicy pleców i mięśni przykręgosłupowych. Ten podwójny roller pozwala na masaż lub uciskanie bolesnych punktów, co zapewnia skuteczną i przyjemną autoterapię. Duoball to podwójna piłka do masażuj, jest profesjonalnym rollerem do rozluźniania pleców i kręgosłupa oraz całego ciała. Dostosowany rozstaw dwóch piłek pozwala na dotarcie do najgłębiej położonych tkanek i ich rozluźnienie.

  Jak działa piłka do rolowania?

  Duoball to unikalna piłka która dzięki swojemu kształtowi dopasowuje się do masowanej okolicy. Podczas rolowania istnieje możliwość dopasowania siły docisku i zwiększenie intensywności masażu. Rolowanie powoduje zwiększenie przepływu krwi w przemęczonych i napiętych mięśniach, zwiększenie ich odżywienia w tlen, składniki odżywcze i redukcję niekorzystnych metabolitów. Automasaż duoball’em powoduje rozluźnienie i odprężenie mięśni, zmniejszenie bólu i tkliwości okolicznych tkanek. 

  Jakie jest zastosowanie podwójnej piłki do rolowania?

  Duoball do rolowania sprawdzi się m.in. przy: 
  - rozluźnianiu mięśni I tkanek głęboko położonych, szczególnie w rejonie kręgosłupa,
  - likwidowaniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych,
  - zmniejszaniu bólu karku i szyi,
  - profilaktyka i zmniejszenie napięciowych bólów głowy i migren, 
  - likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,
  - zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
  - poprawie ukrwienia skóry i tkanek podskórnych,
  - zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

  Dla kogo jest podwójna piłka do masażu?

  Duoball skierowany jest dla każdego kto zmaga się z przeciążeniami, sztywnością i bólami w okolicy kręgosłupa i pleców. Stosowanie duoball zaleca się zarówno sportowcom narażonym na przeciążenia, osobom z pracą siedzącą oraz każdemu kto potrzebuje rozluźnienie i odpreżenia. Lekkość I małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ją w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam towarzyszyły!

  Duoball może być stosowany w domowym zaciszu, biurze jak i podczas podróży. Łatwość jego używania pozwala na bezpieczną autoterapię w domowym zaciszu. Duoball jest także używana w profesjonalnych gabinetach fizjoterapeutycznych, klubach fitness i wśród trenerów personalnych. Specjaliści doceniają ten produkt za jego łatwość w użyciu, duża efektywność oraz duże możliwości terapeutyczne. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę do masażu wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!

  Czyszcenie i konserwacja duoball:

  Bardzo łatwa w czyszczeniu, wystarczy umieścić piłkę pod strumieniem bieżącej wody , i odłożyć do wyschnięcia.

  Cechy:

  • długość: 15cm
  • waga: 30g.
  • materiał: pianka,
  • wodoodporny, hipoalergiczny.
  • średnica: 8 cm
  • twardość: średnia


   

  Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

  Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

  Zamknij