Poduszka silikonowa pod twarz "U"

PODUSZKA POD TWARZ DO MASAŻU "U" BRĄZOWA
PODUSZKA POD TWARZ DO MASAŻU "U" BRĄZOWA118,49PODUSZKA POD TWARZ DO MASAŻU "U" BRĄZOWA
PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "O" WZORY ŻÓŁTA
PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "O" WZORY ŻÓŁTA118,49PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "O" WZORY ŻÓŁTA
PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "U" TWARDA FIOLET
PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "U" TWARDA FIOLET118,49PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "U" TWARDA FIOLET
Kolejną wersją poduszki pod twarz SHAPER dostępną w naszym sklepie dla fizjoterapeutów jest kształt otwarty „U”. Silikonowy podkład pod twarz w otwartej formie będzie idealnie dostosowywać się do różnych rodzai stołów do masażu. Zwiększenie komfortu zabiegów jakie daje poduszka pod twarz powoduje że staje się przedmiotem niezbędnym w każdym gabinecie fizjoterapii, osteopatii lub masażu. Stosowanie podkładu pod twarz podczas masażu zwiększa wygodę klienta i pozwala na pełen relaks. Silikonowa poduszka zwiększa komfort zabiegów, co zwiększa jakość Twoich usług.
 

Poduszka pod twarz do masażu


W naszym sklepie rehabilitacyjnym dostępne są poduszki silikonowe pod twarz w czterech kolorach do wyboru. Wszystkie podkłady pod twarz cechują się wysoką jakością wykonania. Łatwość czyszczenia silikonowej poduszki pod twarz pozwala na skuteczną dezynfekcje i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij