Poduszka silikonowa pod twarz "O"

Kształt silikonowej poduszki pod twarz SHAPER do masażu w formie zamkniętej litery „O” jest uniwersalny dla każdego stołu do masażu i rehabilitacji. Doskonale dopasowuje się kształtem do otworu przeznaczonego dla twarzy w stole zwiększając wygodę wykonywania zabiegów fizjoterapii, terapii manualnej, masażu. Zamknięta forma silikonowej poduszki zapewnia pełen komfort dla klientów podczas wykonywania zabiegów w Twoim gabinecie. Stosowanie podkładu pod twarz podczas masażu zwiększa wygodę klienta i pozwala na pełen relaks. Miękka i wyprofilowana poduszka pod twarz jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego gabinetu fizjoterapii, osteopatii i masażu. Silikonowy podkład zwiększa komfortu zabiegów, co zwiększa jakość Twoich usług.
 

Poduszka z otworem na twarz


W naszym sklepie rehabilitacyjnym dostępne są poduszki silikonowe SHAPER pod twarz w jednolitym kolorze oraz o ciekawych wzorach. Wszystkie podkłady pod twarz cechują się wysoką jakością wykonania. Poduszki silikonowe pod twarz  łatwo się czyści, pozwala na skuteczną dezynfekcje i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij