Opis produktu
Poduszka silikonowa pod twarz "U" miękkaRewolucyjna poduszka podnosząca wygodę w trakcie zabiegu zarówno dla pacjenta i terapeuty. Stosowana szczególnie na twardszych stołach poprawia komfort niwelując ucisk na twarz. Może być wykorzystana zarówno w pracy stacjonarnej jak i dojazdowej do pacjenta.
W praktyce gabinetu komfort pacjenta jest niezwykle istotny gdyż pozwala na lepszą współpracę pacjenta z terapeutą. Poszuka silikonowa Shaper ewidentnie ułatwi pracę dzięki zniwelowaniu ucisku na twarz i uniknięciu odcisku na buzi przez kilka godzin po terapii.
Poduszki silikonowe pod twarz świetnie spełnią swoją rolę w gabinetach terapii manualnej i masażu a także w salonach kosmetycznych i salonach spa. Poprawia wygodę podnosząc zadowolenie pacjentów i efekt zabiegu.
Produkt do wielokrotnego stosowania, wygodny do dezynfekcji.
Do zestawu można dokupić nakładki fizelinowe dopasowane do kształtu poduszek.
Cechy charakterystyczne
- Zrobiony z miękkiego silikonu
- Waga: 700g
- Wielkość: 27x25 cm
- Poprawia komfort w trakcie zabiegu
- Średnica: 29.5 cm
- Wielokrotnego użytku i łatwe do czyszczenia
- Kształt litery "U"