PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "O" WZORY ŻÓŁTA

144,90
Zobacz podobne:
PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA "U" NIEBIESKAPODUSZKA POD TWARZ "O" PANDY RÓŻOWA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PODUSZKA POD TWARZ SILIKONOWA NA WYCIĘCIE W STOLE DO MASAŻU KSZTAŁT "O" ŻÓŁTA WZORY

Rewolucyjna poduszka podnosząca wygodę w trakcie zabiegu zarówno dla pacjenta i terapeuty. Stosowana szczególnie na twardszych stołach poprawia komfort niwelując ucisk na twarz. Może być wykorzystana zarówno w pracy stacjonarnej jak i dojazdowej do pacjenta.

W praktyce gabinetu komfort pacjenta jest niezwykle istotny gdyż pozwala na lepszą współpracę pacjenta z terapeutą. Poszuka silikonowa Shaper ewidentnie ułatwi pracę dzięki zniwelowaniu ucisku na twarz i uniknięciu odcisku na buzi przez kilka godzin po terapii.

Poduszki silikonowe pod twarz świetnie spełnią swoją rolę w gabinetach terapii manualnej i masażu a także w salonach kosmetycznych i salonach spa. Poprawia wygodę podnosząc zadowolenie pacjentów i efekt zabiegu. 

Produkt do wielokrotnego stosowania, wygodny do dezynfekcji.

Cechy charakterystyczne:

  • Zrobiony z miękkiego silikonu
  • Waga: 700g
  • Wielkość: 27x25 cm
  • Poprawia komfort w trakcie zabiegu
  • Średnica: 29.5 cm
  • Wielokrotnego użytku i łatwe do czyszczenia
  • Kształt litery "O"
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij