Pistolet do masażu Phoenix

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Najpopularniejszy masażer wibracyjny Stanów Zjednoczonych dostępny również w Polsce! Aparaty wibracyjne firmy Phoenix, a w szczególności ich kultowy pistolet do masażu Phoenix A2 znajdują się na wyposażeniu klubów sportowych amerykańskiej ligi koszykówki, football’u amerykańskiego czy baseball’u. Renomowane kliniki ortopedyczne oraz gabinety fizjoterapii również z powodzeniem stosują go w swej codziennej praktyce.

W porównaniu z masażerami firmy Booster jest mniejszy, natomiast w niczym nie ustępuje im mocą. Pistolet do masażu Phoenix cechuje wyjątkowa budowa oraz tryb pracy, który umożliwia opracowywanie blizn oraz pracę na małych powierzchniach ciała. Nakładki znajdujące się w każdym zestawie zwiększają oddziaływanie aparatu wibrującego na poziomie komórkowym I tkankowym poprawiając ukrwienie, przyspieszając powrót ciała do pełnej sprawności.
Pistolet do masażu firmy Phoenix cieszy się taką renomą wśród sportowców oraz klinikach ortopedycznych, ponieważ jest poręczny, wytrzymały I zdumiewająco długo potrafi działać bez ładowania. Aparat wibracyjny do masażu jest  niezbędny dla każdego miłośnika aktywności fizycznej jak i dla profesjonalnego gabinetu fizjoterapii!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij