PISTOLET BOOSTER PRO 3 MASAŻER WIBRACYJNY

Zobacz podobne:
PHOENIX MASAŻER WIBRACYJNY PISTOLET
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Pistolet najnowszej generacji do masażu całego ciała Booster Pro 3 wporwadza nas w nową erę. Unikalne rozwiązania dopracowywane I modyfikowaneprzez lata pozwalają jeszcze skuteczniej radzić sobię z bólem, sztywnością I ograniczeniem zakresu ruchu. Każdy kto szuka szybkich I długotrwałych efektów powinien się zainteresować tym urządzeniem!

Jak działa?
Pistolet masujący z częstotliwością 1300-3300 uderzeń na minutę zwiększa możliwości terapeutyczne - niższa czestotliwość pozwala na delikatniejszą pracę w nawet najbardziej problematycznych miejscach. Booster Pro 3 wpływa znacząco na poprawę ukrwienie I odżywienia wszystkich warst tkanek aparatu ruchu. Przyspiesza proces regenracji I powrotu do pełnej sprawności. Szeroki wachalrz nakładek - 6 – pozwala na indywidualne podejście do problemu.

Jakie jest zastosowanie?
Booster Pro 3 poprzez większy zakres częstotliwości uderzeń oraz 4 specjalne tryby prędkości działania urządzenia odgrywa ogromną rolę przy:
- rozluźnianiu tkanek powierzchownych I głębokich narządu ruchu bez uczucia dyskomfrotu,
- zmniejszeniu napięcia włokien mięśniowych,
- niwelowaniu podubliwości nerwowej tkanek poddanych masażowi,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
- natychmiastowemu rozluźnieniu po treningu na siłowni bądź w terenie,
- redukowanie napięcia mięśniowego w czasie I po pracy,
- likwidowanie mięsniowo-powięziowych punktów spustowych.

Dla kogo jest Booster Pro 3?
Masażer przeznaczony dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną bez ograniczeń czy przygotowujących się do zawodów. Do tego grona możemy zaliczyć: biegaczy górskich I ulicznych, kolarzy, tenisistów, osoby grające w squasha, osoby jeżdżące konno, pływające, triatlonistów, wielbicieli siłowni I ciężkiego crossfitu. Nie możemy również zapmnieć o wszystkich tych, którzy codziennie przez wiele godzin pracują przy komputerze bez jakiejkolwiek formy ruchu. Świetny prezent dla każdego, kto chce znaleźć ukojenie I relaks!
Booster Pro 3 jest urządzeniem godnym polecenia do każdego gabinetu fizjoterapii, klubów sportowych oraz indywidualnych użytkowników. Zaleca się włączyć działanie masażera w proces strechingu statycznego po treningu, poizometrycznej relaksacji, rollowania.

Użytkowanie
Przed pierwszym włączenie urządzenia proponujemy naładować urządzenie. Po naładowaniu należy wybrać jedną z 6 nakładek dostosowaną do potrzeb, a także jeden z 4 stopni regulacji prędkości urządzenia. Sugerujemy zacząć od nakładki w kształcie gąbczastej kulki, w celu zapoznania się z intensywnością urządzenia.
Po włączeniu urządzenia I przyłożeniu do rządanej okolicy ciała należy wybrać jeden z 4 poziomów intensywności.
Stosujemy urządzenie do uczucia rozluźnienia, nie dłużej niż 30 minut. Zaleca się, aby na małe okolice ciała (spód stóp, przód podudzia, przedramię, ramię, barki, kark) nie stosować urządzenia dłużej niż 10 minut. Po masażu nalezy odczekać 5 minut przed kolejnym użytkowaniem na inną okolicę ciała.
Nie używać w okolicach głowy oraz genitaliów.

Czyszczenie i konserwacja
Po użyciu głowicę oraz rękojeść urządzenia należy przetrzeć wiglotną szmatką albo mokrym ręcznikiem papierowym. Nie wkładać urządzenia do wody oraz do innych płynów

Specyfikacja
Częstotliwość 1300-3300 uderzeń na minutę; 4 stopnie prędkości,
Moc 126W
Długość skoku 12 mm
Waga bez pudełka/z pudełkiem 1,2/3,0kg
Wymiary 28,5x21,7x6,4 cm
Natężenie dźwięku max 60Db
Lekki futerał do ochrony I przenoszenia urządzenia

Bateria
Napięcie 24V DC
Typ Li-on
Pojemność 2400mAh
Czas pracy 3-5 h
Czas ładowania ok 2h

Ładowarka
Wejście 100-240V, 50-60Hz
Wyjście 24V/1A
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij