PINO TAPE SPORT TAŚMA DO CIAŁA ŻÓŁTA

Zobacz wszystkie:PinoZobacz wszystkie:Kinesiotaping
37,90
Zobacz podobne:
PINO TAPE SPORT TAŚMA DO CIAŁA FIOLETOWAPINO TAPE SPORT TAŚMA DO CIAŁA FIOLETOWA W MOTYLEPINO TAPE SPORT TAŚMA DO CIAŁA NIEBIESKA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu


Taśmy kinezjologiczne w sporcie wyczynowym -  czy to po prostu fantazja? Zabieg optyczny przyciągający wzrok, czy kryje się za tym coś więcej?

Wielu zadawało sobie to pytanie w ostatnich latach podczas wydarzeń sportowych, takich jak Igrzyska Olimpijskie, czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. „Kolorowe plastry” coraz częściej trafiały do praktyki fizjoterapeutycznej, z której się pierwotnie wywodzą.

Światowy sukces Kinesio Tapes, opracowany w latach siedemdziesiątych przez Kenzo Kase, został zbudowany na pozytywnych opiniach sportowców i pacjentów.

Zwłaszcza w sporcie materiał taśm kinezjologicznych narażony jest na sporo większe obciążenia. Dlatego musi spełniać określone wymagania, aby wytrzymać dużo więcej.

W 2006 roku PINO GmbH opracowało pierwszą własną taśmę kinezjologiczną, dostosowaną do potrzeb i wymagań terapeutycznych. Bliska współpraca z fizjoterapeutami i ciągły rozwój doprowadziły następnie do zaprojektowania taśmy, która wytrzymuje wszystkie wyzwania sportowe. PINOTAPE Pro Sport przekonuje rewolucyjnym, wodoodpornym materiałem wykonanym z lekkiego sztucznego jedwabiu w połączeniu z najsilniejszym klejem PINOTAPE, który spełnia wszystkie wymagania sportowca. Przetestowany produkt medyczny nie tylko przekonuje wyczynowych sportowców, ale oczywiście sprawdza się również w codziennym życiu terapeutycznym zawsze tam, gdzie pożądana jest silniejsza przyczepność.

Fizjoterapeuci sportowi intensywnie używają taśm PINO TAPE Pro Sport, szczególnie jako połączenie z innymi metodami terapeutycznymi, aby zapewnić optymalne wsparcie swoim zawodnikom. W ten sposób oferuje się na przykład oklejanie kinezjologiczne jako zabieg uzupełniający profesjonalny masaż sportowy lub zabieg z opaską PINOFIT. Również w dziedzinie terapii powięziowej próbuje się poprawić zakres ruchu lub poprawić ruchliwość tkanek miękkich za pomocą taśmy kinezjologicznej. Tymczasem wielu wyczynowych sportowców liczy na niezliczone możliwości w sporcie, jakie może im dać  stosowanie tejpów PINOTAPE.

Właściwości taśmy Pino Tape Pro Sport

-uniwersalne zastosowanie,
-wytrzymuje wszystkie zajęcia sportowe,
-bardzo duża siła przylegania podczas dużych naprężeń,
-rewolucyjny materiał nośny ze sztucznego jedwabiu, wodoodporny i szybkoschnący,
-idealna podczas dużego pocenia się,
-szczególnie długi czas noszenia,
-bez dodatku leków i lateksu.


Działanie taśmy Pino Tape Pro Sport

-zwiększa wydajność ruchu,
-wpływa na korekcję postawy,
-wspiera uszkodzone mięśnie i stawy,
-poprawia propriocepcję,
-zmniejsza skurcze mięśni,
-zapobiega urazom,
-poprawia krążenie krwi,
-przyspiesza regenerację,
-zmniejsza bóle,
-odciąża cały kręgosłup,
-łagodzi obrzęki.
-problem z łokciem golfisty i tenisisty,
-problemy z kolanami (kolana biegaczy, kolana skoczków),
-niestabilne ramię,
-Problemy ze stawem skokowym (uraz inwersyjny, uraz supinacji).
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij