PIŁKA PLASTIKOWA Z WYPUSTKAMI ZIELONA

14,49
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Produktów do automasażu I rolowania jest bardzo wiele. Bezspornie Riccio twarda piłka z wypustkami jest wyjątkiem na rynku z wielu powodów. Przede wszystkim owalny kształt pozwalała łatwiej dopasować się piłce do ciała. Po drugie materiał z którego wykonano piłkę umożliwia korzystanie z niej nawet w trakcie kąpieli czy podczas zabiegu sauny. Twarda piłka dla osób lubiących intensywny masaż.

Jak działa?
Twarda piłka do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Dodatkowe wypustki znajdujące się na piłeczce stymulują dodatkowo napływ krwi do przemęczonych I obolałych tkanek a także zmniejszają się wrażliwość układu nerowowego na bodźce bólowe. Wszystkie to sprawia, że ciało po masażu prezentowaną piłką jest luźne I zrelaksowane!

Jakie jest zastosowanie?
Riccio twarda piłka do masażu sprawdza się idealnie przy:
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
- rozluźnianiu mięśni I tkanek głęboko położonych,
- zmniejszaniu dolegliwości bólowych wynikających ze spięcia, skurczu,
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych,
- likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,
- oddziaływaniu na punkty reflektoryczne znajdujące się na stopach oraz dłoniach,
- zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

Dla kogo jest Riccio twarda piłka do masażu?
Piłka powstała z myślą o osobach z wysokim progiem bólu, dla których masaż powinien być intensywny. Z tego powodu polecana jest osobom aktywnym fizycznie, tak jak: biegacze długodystansowi, kolarze, miłośnicy siłowni oraz corssfitu, lekkoatleci. Warto pamiętać o pracownikach biurowych, którzy często po stresującym I trudnym dniu w pracy potrzebują intensywnej stymulacji, w celu rozluźnienia ciała. Wśród klientów sklepu Manusmed.pl produkt cieszy się dużym uznaniem w gronie fryzjerów, kosmetyczek, pracowników magazynów – wszędzie tam gdzie zmienność pozycji oraz stania jest bardzo dużo! Lekkość I małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ja w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam toarzyszyły!

Przyrząd do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętć, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy
Rozmiar 8x6,5 cm
Materiał Ruton
Twardość Twarda
Anypoślizgowa powłoka
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij