PIŁKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI ŻÓŁTA GUMOWA 7CM

21,99
Zobacz podobne:
PIŁKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI FIOLET GUMOWA 7CMPIŁKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI ZIELONA GUMOWA 7 CMPIŁKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI CZERWONA GUMOWA 7 CMPIŁKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI POMARAŃCZ GUMOWA 7CM
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Pojedyncza piłka do masażu z wypustkami

Kolor: żółty

Rolowanie i uciskanie bolesnych punktów ciała stało się bardzo popularną formą autoterapii. Gwiazda pojedyncza piłka do masażu z wypustkami jest specjalistycznym przyrządem do rozluźniania całego ciała. Twardy plastik, z którego wykonana jest piłka z wieloma wypustkami na całej powierzchni zapewnia dotarcie do najgłębszych warstw mięśni, zapewniając szybkie i długotrwałe rozluźnienie.

Jak działa piłeczka?
Piłka do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Wraz z dużym napływem krwi do przemęczonych i obolałych tkanek doprowadzany jest tlen i składniki odżywcze a także zmniejsza się wrażliwość zakończeń nerwowych na bodźce bólowe. Wszystkie powyższe składowe dają efekt szybkiego relaksu oraz odprężenia!

Jakie jest zastosowanie piłeczki?

Pojedyncza piłka do masażu z wypustkami sprawdza się idealnie przy:

- rozluźnianiu mięśni i tkanek głęboko położonych, szczególnie w rejonie pośladków, uda, klatki piersiowej,

- likwidowaniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych,

- likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,

- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,

- poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,

- zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

Dla kogo jest pojedyncza piłka do masażu z wypustkami?

Piłka dedykowana dla osób, które dotychczasowe próby autoterapii okazały się nieskuteczne. Twarda piłka z wypustkami pozwala doskonale rozluźnić ciało amatora, zawodowego sportowca jak i osoby spędzające długie godziny w niewygodnym fotelu w pracy. Produkt przeznaczony dla osób z wyższym progiem bólu, lubiących intensywne doznania. Lekkość i małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ją w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam towarzyszyły!

Cechy produktu:
Średnica piłeczki: 7,5cm
Materiał: tworzywo syntetyczne (polimerowe)
Waga: 35g
Wypustki masujące na całej powierzchni piłeczki
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij