PIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM BLACK

PIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM BLACK
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Piłka do masażu
29,99
Zobacz podobne:
PIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM BLUEPIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM GREENPIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM WHITEPIŁKA DO MASAŻU Z UCHWYTEM STABILIZUJĄCYM PURPLE
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Przyrząd rączka do masażu roll-on
Kolor:Czarny

Rączka w kształcie roll-on  została zaprojektowana do samodzielnego głębokiego masażu po wysiłku fizycznym. 

Czym jest kula do masażu?

Kula do masażu z uchwytem stabilizacyjnym to oryginalny i poręczny przyrząd do autoterapii. Kula z żywicy osadzona w profilowanym uchwycie z wytrzymałego plastiku pozwala na łatwo dostępny sposób autoterapii o wielu możliwościach.

Jak działa masażer z uchwytem stabilizującym?

Kula wewnątrz uchwytu obraca się o 360 stopni w każdym kierunku co pozwala na wygodne opracowanie okolicy ciała, trzymanym w dłoni za uchwyt masażerem. Wysoka twardość materiału, z którego wykonana jest kula umożliwia osiągnięcie dużej siły nacisku, a profilowana podstawa zapewnia pewny chwyt umożliwiający regulację siły nacisku i kierunek prowadzenia masażera. Dzięki płaskiej powierzchni masażer położony na podłodze nie przesuwa się w niepożądanym kierunku umożliwiając prowadzenie terapii z wykorzystaniem ciężaru ciała.

Dla kogo została wymyślona?

Kula do masażu świetnie sprawdzi się u osób prowadzących szybki tryb życia, pracujących wiele godzin przed komputerem lub w niezmiennej pozycji, gdzie asymetryczne czynności trwają wiele godzin. Osoby żyjące w silnym stresie często borykają się z dolegliwościami bólowymi mięśni i stawów, a także kręgosłupa, u których rozluźnianie mięśniowo powięziowe jest niezwykle istotne. Także osoby aktywne fizycznie, sportowcy zarówno amatorscy jak i zawodowi w cyklu treningowym z powodzeniem zwiększą swoje możliwości fizyczne i poprawiają regenerację mięśni. Polecamy również pacjentom w trakcie procesu rehabilitacyjnego po urazach i operacjach gdzie rozluźnianie mięśni ścięgien i więzadeł jest elementem procesu fizjoterapeutycznego.

Jakie są korzyści z jej stosowania?
  • rozluźnienie mięśni, ścięgien i więzadeł
  • redukcja stresu i dolegliwości bólowych
  • poprawa ukrwienia masowanej okolicy
  • zmniejszenia napięcie powięziowego
  • uwalnianie napięcia punktów spustowych
  • profilaktyczne działanie zapobiegające ostrym incydentom bólowym

Jak czyścić?

Masażer nie wymaga częstego czyszczenia jeśli jest wykorzystywany w warunkach domowych, bądź przy użyciu domowego detergentu w strumieniu wody. W warunkach gabinetowych dezynfekcja z uwzględnieniem całej powierzchni kuli środkiem dezynfekujących pozwoli utrzymać masażer w czystości. 

Cechy produktu:

Rączka ma wielorakie zastosowanie w technice masażu, wyodrębniając poszczególne partie ciała: łydki, uda, mięśnie piersiowe, kark
Jej kompaktowość jest idealnym rozwiązaniem w dniu codziennym, można ją nosić w torebce czy plecaku, a nawet w kieszeni płaszcza.
Dla większej skuteczności przy masażu, każda grupa mięśni powinna być masowana przez co najmniej 5 minut.
Masaż kulką można wykonać tuż po wysiłku, wieczorem lub nawet następnego dnia
Piłeczka masująca jest wykonana z wysokogatunkowej żywicy, barwiona w ekologiczny sposób.
Kulka jest ruchoma, ale nie ma obawy,że w trakcie masażu wypadnie. Jest bardzo solidnie przymocowana.

Wymiary: 

Wysokość: 6,5 cm 
Średnica: 6,88 cm

Skład:

piłeczka / kulka- jest wykonana z wysokogatunkowej żywicy
czarny uchwyt - został wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania i urazy mechaniczne

W porównaniu do zwykłej piłeczki ,tym urządzeniem masaż jest prostszy i przyjemniejszy ,przez co  wykonuje go się częściej.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij